araca birşey olmuş mudur

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar 1.6 115 bg act. select aracım var geçenlerde aracımı hafif rampa bir yere park ettm işimi bitirdikten sonra aracın kontagını 2 kademe çevirmişim sanırım müzik açıktı ve dalgındım ben aracı çalıyor sanıp vitesi d ye aldım el frenini indirip frenden ayağımı çektim araç geri kaçtı bende diyorum ki araç yokuş desteği neden devreye gimiyor bir kez daha frene bastım aracın freni sertleşti araç geri kaçtı toplamda sanırım 2 metre geri gitti d konumundaydken sonra el frenini çektim baktımki araç çalışmıyor kontağı çevirdm tabi p konumuna aldım bu arada araç göstergeler falan gitti geldi çalışma esnasında yaptığı herşeyi yaptı ama araç marş basmadı motorda hiç hareket yok  ben iyice panik oldum kontağı komple kpatıp yeniden açtım bu kez araç normal çalıştı ve basıp gittim. bi sıkıntı olmadı aradan 2 gün geçti. aceba aracın dişlileri yada şanzımanına bi zararı olmuşmudur

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: araca birşey olmuş mudur

bişey olduğunu sanmam ama bir kaç defa daha olursa otomatik şanzıman sıkıntı çıkartır.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O marş almaması mesela stop etsin araç 1.viteste kaldırın bir yerde stop etsin marş verin yemiyor mesela onla ilgili olabilir önemli birşey sanmam

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arabanıza bir şey olduğunu düşünmüyorum olsaydı belli ederdi çalışmama nedeni korumaya alması olabilir.Arabalarımız ne kadar sessiz çalışıyor başımızı belaya sokacak  special_Partyman

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

olur böyle şeyler canınızı sıkacak bir durum yok ama bir daha olmamasına gayret edin.

yasincan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

içime su serptiniz valla herkeze teşekkür ederim artık çok daha dikkatli olacam