araç yardımı.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar palio mu satıp üstüne toparladığım parayla yeni araç almayı düşünüyorum. sıfır lara bakıyorum olmuyor, ikinci el de bmw 320d ler gözümde ama onada şu an ev yaptığım için gücüm yetmiyor, ilandaki peugeot aklımı fena çeliyor. kullanan yada bu paraya değermi değmezmi bilgisi olan yazarsa sevinirim.

dizel ve güçlü araç istiyorum . passat bakıyorum hep yorgun , yorgun olmayan çok para , bmw desek ona keza 80bin 100 bin arası temizler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...hdi-gt-line-60.000-km-orjinal-111649054/detay

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra 1,6 180 aracım acil para lazım olunca satmıştım. palio idareten almıştım . bu ara değiştireyim diyorum ama güzel araç güzel para işte...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
astra 1,6 180 aracım acil para lazım olunca satmıştım. palio idareten almıştım . bu ara değiştireyim diyorum ama güzel araç güzel para işte...

Bende işte bu yüzden direk hundai dedim. Hundai ile kullanmış olduğunuz aracı kıyasladığımızda hatırı sayılır bir fark söz konusu...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
murat bey peugeot oturaklı arabadır,ilandaki arabada hem dolu hem derli toplu ama bilemem kullanım karakteristiğinize uyarmı...narin arabadır peugeot,artı bu araba orjinalden yere fazlasıyla yakın...yerden gazoz kapağını bile topluypr vallahi...bilmem rahat edermisiniz...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce hiç kullanmadım peugeot. eğer o kadar yere yakınsa yandığımızın resmidir o zaman. bodrum yolu 5 senedir tadilatta, arada bir yolumuz düşüyor alt takımı bırakırız o zaman.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göründüğünden çok daha yakın...karter ve salıncaklarda genelde sürtüyor...yüksek iniş çıkışlardada tampon altı ...
biz bir arkadaşımla diyarbakırdan aldık kendide pek sevmez araba sürmeyi,ben getirdim..çok keyifli bir araba uzunda gerçekten..yola oturuyor diyebilirim 2.0 hdi di..

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boşver bence peugeot falan..paran varsa BMW-Mercedes bak yoksa ACCORD derim direkt. 2009 model accord 80 binde yok yok araçta..canavar gibi 50.000 e almışlar bi bak derim bence 2,0 lpgli yakıtı falanda yok gibi (lpg fabrika çıkışlı orjinalmiş) 7 ileri vites F1 şanzuman koltuk ısıtma soğutmadan tut aktif fren sistemine, navigasyondan sunroof a kadar herşeyi var. valla benim çok hoşuma gitti..55-60 a daha üst modelinide alabilirsin. 2. elide kuvvetli aracın tek dez avantajı dizel değil ama orjinal lpg bence dizelden daha iyi..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat istersen eğer gel benim aracımı vereyim tabi beğenirsen..:D;).bende gidip arkadasımda olan aracı alayım...

bunlardan ayrı ben ford MONDEO tercih ederdim yerinizde olsam...