Araç İçi ve Dışından Gelen Tıkırtılar

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç İçi ve Dışından Gelen Tıkırtılar

Almamdan bu yana o kadar dikkat etmeme rağmen her gun yeni ses meydana geliyor

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bazı seslerin çözümleri forumumuzda mevcut inceleyebilirsiniz

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anladığım kadarıyla benim aracımda dahil olmak üzere ses,zırıltı çok ama çözüm yok gibi.Bu seslere servis yada usta yoluyla çözüm bulan var mı acaba?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

isterseniz siz probleminizi yazın biz biliyorsak çözüm yolu yazalım problemlerimizin birçoğunu çözdük çok şükür

bymax9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Araç İçi ve Dışından Gelen Tıkırtılar

Arkadaşlar bu işin bi sonu yokmu delirecem paranoyak oldum arabayla hiderken bi dikiz aynasının arkasındaki plastikleri tututorum bi taraftan ön havalandırmanın oraya el atıyorym sol ön camın oralaradan bi yerden ses geliyor bakınıp duruyorum emniyet kemeri aynı şekilde 2015 model araba ya yemin ediyorum çıldıracam bukadar ses gelirmi arabadan ya yakın zamanda kesinlikle satmayı düşünüyorum şu yakışıklılığıolmasa çoktan satmıştım ;) herhangi bir gelişme filan varmı servisler ve bu seslere olan yaklaşımları konusunda

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Araç İçi ve Dışından Gelen Tıkırtılar

bymax9' Alıntı:
Arkadaşlar bu işin bi sonu yokmu delirecem paranoyak oldum arabayla hiderken bi dikiz aynasının arkasındaki plastikleri tututorum bi taraftan ön havalandırmanın oraya el atıyorym sol ön camın oralaradan bi yerden ses geliyor bakınıp duruyorum emniyet kemeri aynı şekilde 2015 model araba ya yemin ediyorum çıldıracam bukadar ses gelirmi arabadan ya yakın zamanda kesinlikle satmayı düşünüyorum şu yakışıklılığıolmasa çoktan satmıştım ;) herhangi bir gelişme filan varmı servisler ve bu seslere olan yaklaşımları konusunda

Sizin şansızlığınız biraz galiba. benim 3 yıllık aracım 72binde. şu an parke yollar dışında oda öndeki plastik kısmıdan geliyor tuşların olduğu yerin yan kısmı piano black plastiklerden. onun dışında hiç ses yok. Ama rahatsız eden yer var ise servise gidip söyleyin teste çıkın çıkartıp parçayı izole etsinler.