Antalya'da önerebileceğiniz özel servis var mı?

frhtnl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, konuyu hatalı açtıysam şimdiden özür dilerim.
2012 Corsa D 1.2 benzinli aracım var (60000 km) frenlerden sürtme sesi olduğu için bugün Isparta'da servise götürdüm ön balatalar ile disklerin değişeceği belirtildi ve fiyat olarak yaklaşık 800 tl ücret çıkarıldı. Bugüne kadar bütün bakımları yetkili serviste yaptırmama rağmen artık son olacak galiba. Antalya'da Open Opele sordum balatalar gm marka, diskler dephi marka olarak 425 gibi ücret çıkarıldı. Başka bir servis önerisi veya parça önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Corsa D 1.2 benzinli aracım var (60000 km) frenlerden sürtme sesi olduğu için bugün Isparta'da servise götürdüm ön balatalar ile disklerin değişeceği belirtildi ve fiyat olarak yaklaşık 800 tl ücret çıkarıldı. Bugüne kadar bütün bakımları yetkili serviste yaptırmama rağmen artık son olacak galiba. Antalya'da Open Opele sordum balatalar gm marka, diskler dephi marka olarak 425 gibi ücret çıkarıldı. Başka bir servis önerisi veya parça önerisi olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

60000 kmde disk değiştirmeye çok gerek kalmayabilir. belki bi talaş alma yapılabilir tornada.

aracınıza uygun balatayı internetten daha uygun fiyata alabilirsiniz. GM,trw,ate yada ebc balatalar iyidir.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Open opelde yaz sonu gibi ağır bakım yaptırdım sıkıntı yaşamadım. Ben periyodik bakımları yetkili servis te yaptırıp uçuk fiyat çekilenleri dışarda yaptırıyorum

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski sanayide opel hastanesi var mustafa usta... iyi niyetli biridir...
bende corsa varken silecekler takılıp kalmıştı, herkes değiştirmemi önerdi o çıkardı zımpara freze yağ vs. halletti hem de bayram arefesiydi akşamüstüydü her yer kapalıydı... bi ona da sor istersen derim...

frhtctn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hayatarehber.blogspot.com
Cevaplarınız için teşekkürler, hafta sonu open opele götürüp yaptırmayı düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

frhtctn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hayatarehber.blogspot.com
Aracımı dün özel servise götürdüm, GM balata 125, disk torna ücreti 30, işçilik 80 olmak üzere toplam 235 tl'ye fren problemini çözdüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi