ankara opan...

• Konuyu başlatan screem
  • Başlangıç tarihi
S

screem

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bundan 3 hafta önce sol arka disk çizilmesi için gittiğim opan servisinde(her zamanki opel servis tavrı ah neziroğlu ah)çizilmenin çok normal olduğu ve balatanın diske oturduğu söylenip gönderildim..çıkarkende dedim 2 hafta snr görüşürüz diye..işin ilginç tarafı sadece tek disk te çizilme var şu an araç frene bastığım zaman titreme yapıyo direksiyon ve fren pedalı ya disk çizik ondan yada yamuk ondan bunu başka sebebi olamaz..bu gün için beni çağırdılar bakalım şimdi ne denecek(kullanım hatası) duyduğum an tatsızlık çıkartıcam bunu biliyolar...ha bu arada bana böyle davranmalarının sebebi aracımı onlardan almamış olmam vay beee işe bak sen bana 50.500 fiyat çek ben istanbuldan 46.800 alıyım fiyat farkına bakarmısınız siz olsanız alırmısınız?neyse konuyu dağıtmayım..eğerki değişim işemi yapılmaz ise sizlerden yardım isteyecegim tşk....

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ankara opan...

geçmiş olsun,
benzer durumdaki arkadaşların diskleri garantiden değiştirilmişti

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

aradakı fiyat farkı ucmus ayrıca böyle seylere sebap vermemek ıcın opakı secmek lazım adamlarda satıs yok sadece servıs var ıslerın yapıp paralarını alıyolarkı ankarada en uygun fıyatları bugune kadar opaktan aldım

S

screem

Bilgi Girilmemiş

evt servisten aracımı aldım diskleri değiştirdiler silecek değişti..2 hafta önce degiştirmediler  bugün değişti aradaki fark ne ben onu anlamadım..neys sorunum düzeldi...