android ekranda klimayı açamamak

Greenstone5252

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Dostum tam olarak ne anlattığını anlamadım. Ama bu opel multimedia konusunda cins. özellike 2019-2020 de mesela bazı astra j kasalarda CD 300 var bazılarında CD 400 var. Örnekle anlatacak olursam, CD 400 olan araca CD 300 çalışmıyor. Ya da tam tersi hiç bir şekilde olmuyor. Çünkü Opel vw Bmw Mercedes gibi araçlar, ALMAN menşei oldukları için genelde, orjinal fabrikasyon olarak üzerinde multimedi aracı hiç bir şekilde aynı marka ve model araçta ça lış maaaz. Ama günümüzde bazı zeki arkadaşlar yazılımla araca o multimedia yı tanımlıyor ve çalışır hale geliyor. Bana sorarsan direk arabanın beynine mühadele ettiği için orjinal olmadığı sürece çıkma multimedia araçıma takmam. Sende takma. Sıfır varsa aracına özel halde yazılımla uyumlu hale geliyorsa tak. Yani yok boşandırılmış boşandırılmamış bunlar işin hikaye kısmı.

Greenstone5252

Kayıtlı Kullanıcı
54-Sakarya
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar sorunum çözüldü. Klima düğmesi arizali oldugu anlaşıldı. Ve arabanın uygun bir yerine düğme takılarak klima aktif hale geldi. Lakin bu defa başka bir sorunum var. Arabamın kısa farları sürekli yanıyor. Fan kapalı da olsa otomatik de olsada fark etmiyor. Kontak kapatana kadar yanıyor. Klima tamirinden sonra patlak verdi. Usta far düğmelerin çalışmıyor olabilir diyor. Lakin klima tamirinden sonra olması tesadüf olabilir mi. Far düğmelerinin hiçbiri çalışmıyor. Araba çalışdığı her an kısa farlarda çalışıyor. Sizce sorun nedir?