Android 4.2

beyazkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar daha önceki başlık çeşitli nedenlerle kapanmıştı burdan devam edelim paylaşımlara diye bu başlığı açtım.
Benim 2 sorum olacaktı
1. si televizyon bazı bölgelerde çekiyor iyi güzelde ses yok. cihazın montajını yapan arkadaş pal-b pal-g gibi ayarlardan pal-b seçilmesi lazım ses o zaman gelir demişti ama bulamadık ayar yerini bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.
2. si kürşat bey ocak 20 den sonra ekranlar gelir demişti bilgisi olan var mı acaba geldimi gelecek mi ben epydir kaçırdım takibi son durum nedir acaba?
teşekkürler yardımlarınız için.

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Android 4.2

Merhaba hocam. Ben montajı kendim yaptım tv antenini bağlamadım ben ihtiyaç yok diye yarın bi bakayım ayarlarda vardı öyle bi yer, tarif ederim burada. 2ci olarak ekranlara ilgili mail attim geçen bu ayın 25inden sonra gelecek diye mail atmış bekliyoruz.

beyazkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim ustat televizyon ayarıyla ilgili bilgiyi de olurda bulursan bizimle palaşırsan sevinirim

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyazkan link' Alıntı:
teşekkür ederim ustat televizyon ayarıyla ilgili bilgiyi de olurda bulursan bizimle palaşırsan sevinirim
Ama menüden ayarlara gelin hani wifi ayarlarının olduğu yer, o kısmın en alt kısmında general var onun içerisinde yani sağ tarafta açılan menunun en alt kısmında extra setting var şifresi 123456 açılan menu içerisinde TV norm başlığı altında istediğiniz pal ayarları var deneyerek gerekli ayari siz yaparsınız kolay gelsin.

beyazkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ütenmen link' Alıntı:
Ama menüden ayarlara gelin hani wifi ayarlarının olduğu yer, o kısmın en alt kısmında general var onun içerisinde yani sağ tarafta açılan menunun en alt kısmında extra setting var şifresi 123456 açılan menu içerisinde TV norm başlığı altında istediğiniz pal ayarları var deneyerek gerekli ayari siz yaparsınız kolay gelsin.
Cevap için çok teşekkür ederim  14alkiss

utenmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar benim android 4.2 de ışık şiddetini otomatik olarak yapamıyorum ilaki ses açma tuşuna basıp ayarlamam gerekiyor sizdede durum aynımi. tuş takımı isiklari farları açınca otomatikmen kısıliyor ama ekran parlak kalıyor varmı bi çözümü sizdede durum aynı mi