Anadolu Yakası Tavsiye Servis

infe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar öncelikle merhaba;Aranıza yeni katılmış bir üyeniz olarak yardıma ihtiyacım var.
3 aylık süreçte araştırıp satın aldığım corsa c 1.7 dti aracım için anadolu yakasında dürüst,gereksiz para kazancı gütmeyen ve mümkünse iyi bir servise ihtiyacım var.
Yani çok şey istiyorum farkındayım ama yeni doğan çocuğumdan sebep kesenin ağzını çok fazla açamıyorum ama tamamlamam gereken eksiklerim mevcut.
Aracı aldığımdan beri 4 adet michelin energy saver+ lastik,arka kampanalarım traşlandı ve pabuçlar değişti,ön iki disk traşlanıp gene pabuçları değişti,5 lt. Castrol Magnatech 10/40 yağ değişimi,Polen,Hava,Yağ ve Mazot filtre değişiklikleri yapıldı.
Motor vs. de baktırmak ve büyük bir masraf açmadan gereken tamiratı yaptırmak istiyorum.
Aynı zamanda direksiyonumda ki anormallik sonrası arkadaşımın aynı aracında test imkanım oldu kesimlikle direksiyonu çok daha yumuşak ve kullanışlı.Benimkisi ise hem sert hem de ne kadar 2 defa rot ayarı yaptırsamda araba sola çekip duruyo.Yağ durumuda gayet iyi.
Muhtemelen kronik direksiyon kutusu sorununu yaşıyorum diye düşünüyorum?
Kısacası işten nerdeyse hiç anlamıyorum ve desteğe ihtiyacım var.
Bana yardımcı olup tavsiyelerde bulunabilirseniz sevinirim.
Çok teşekkürler.

infe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neyse Anadolu Yakasında oturup kimse aracını servise götürmüyor sanırım?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Nereye yakın olmasını istersiniz? Önerebileceğim;
Ümraniye-Özel
Bostancı-Özel
Çengelköy-Yetkili
Altunizade-Yetkili

infe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancıya oldukça yakınım

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bostancı Sanayiye üst kapıdan girince ilk solda Opel Bostancı var. Hacı usta. İyidir kendileri.