AFL+ sisteminin kaskoda belirtilmesi hk.

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş
Ynt: AFL+ sisteminin kaskoda belirtilmesi hk.

Teşekkürler Sn. Tamkan.

21 Nisan'da üretim bandından çıkışını kutladık, 18 Mayıs'ta da kontağı çevirişimi kutlayacağım.

Darısı sizlerin ve bekleyen arkadaşların başına :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hüsnü Bey ben aynı dıurumu aracımın sanrufu için sormuştum orijinal olduğu için ayrıca belirtmeye gerek yok denmişti, sizin aracında afl li olduğu faturasında v.s bi yerde geçiyordur onlar yeterli olmadı mı acaba kaskocular için?

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
Hüsnü Bey ben aynı dıurumu aracımın sanrufu için sormuştum orijinal olduğu için ayrıca belirtmeye gerek yok denmişti, sizin aracında afl li olduğu faturasında v.s bi yerde geçiyordur onlar yeterli olmadı mı acaba kaskocular için?

Ben ilk kaskomu yaptırırken bu donanımları araçın body fiyatı üzerine donanımsal olarak ekletip toplam tutar üzerinde kaskolatmıştım. Şimdi ise AFL+ sistemi ayrı olarak bir doküman olarak istedim. CD500'üm gene body fiyatının içinde.

Ayrıca ilk kaskomda AFL+'ın ve CD500'ün neler olduğu sistemlere ilişkin bilgiler bulunmamakta idi.

Başıma gelmediği için bilmiyorum tabi. Şu an önden hasar alıp kaza yapsaydım eğer sigorta firması AFL+ yerine normal far sistemi takmak isteyebilirdi. Sigorta firmaları bu noktalarda kendi çıkarları için ellerinden geleni yapma yoluna gittikkleri için ben bu sefer bu sistemleri ayrı tutturup belirtmek istedim.

Açıkçası buna gerek var mı gerek yok mu bilmiyorum ama bu şekilde kafam daha rahat oldu.

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd500, sunroof, afl+ gibi donanımlar ek opsiyon olarak ekletilse bile fabrika çıkışlı olduğu için proforma fatura üzerinde belirtilmiştir. oyüzden ek belge hazırlamaya gerek olacağını sanmıyorum

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
cd500, sunroof, afl+ gibi donanımlar ek opsiyon olarak ekletilse bile fabrika çıkışlı olduğu için proforma fatura üzerinde belirtilmiştir. oyüzden ek belge hazırlamaya gerek olacağını sanmıyorum
peki fabrika çıkışı olmayan sonradan eklenen cyclone yada necvox sistemlerini belirtmek gereklimi acaba kasko yaptırırken?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1471.msg31629#msg31629 date=1305140885]
peki fabrika çıkışı olmayan sonradan eklenen cyclone yada necvox sistemlerini belirtmek gereklimi acaba kasko yaptırırken?
[/quote]
kaskonuza bir bakın var mı, cyclone ya da necvox da kaskoya ekletiliyor
benim kaskomda geçiyor 2000 tl olarak

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracımı cuma yada cumartesi teslim alacağım kasko daha yaptırmadım yaptırırken bilgim olması için sordum bn yinede belirtim belki unuturlar faln teşekkürler hakan bey

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1471.msg31629#msg31629 date=1305140885]
[/quote]

eklettirilmesi gerekiyor. aksi halde kasko necvox/cyclone bedelini ödemiyor