Acİl yardim vectra c 2.0turbo Şanziman sorunu

mustafatemucinozdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar foruma yeni katildim 2 gun once 2006 model manuel z20net 2.0 turbo vectra aldim arabayi servİste kontrol ettİrdİm fakat Şanzimandan gelen sesİ farketmemisler maalesef :( vİtesİ bosa alip debriyajdan ayagimi cektigimde tiktiktiktiktik diye bi ses geliyo daha once 1.6 vectramda vijjjj sesini duymustum ama bu sese cok yabanciyim prizdirek milinden mi yapiyo eger burdan ise sorun nasil cozebilirim en makul acilen yardimci olursaniz sevinirim...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
Merhaba arkadaslar foruma yeni katildim 2 gun once 2006 model manuel z20net 2.0 turbo vectra aldim arabayi servİste kontrol ettİrdİm fakat Şanzimandan gelen sesİ farketmemisler maalesef :( vİtesİ bosa alip debriyajdan ayagimi cektigimde tiktiktiktiktik diye bi ses geliyo daha once 1.6 vectramda vijjjj sesini duymustum ama bu sese cok yabanciyim prizdirek milinden mi yapiyo eger burdan ise sorun nasil cozebilirim en makul acilen yardimci olursaniz sevinirim...

siyah 96bin km de siyah olanı mı siz aldınız :)
güle güle kullanın gözüm vardı o arabada :)

iyi bir pazarlık etmiştim..

mustafaozdemir38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer üyelik benm fakat şifre yenileyemedim:S evet ToGAH aracı ben aldım:cool: cok ta severek aldım fakat bu ses maalesef kafamı cok karıstırdı :( 1. ve 2. viteste patinaja kalması dışında yol tutusu performansı oldukça geçerli şu sesi çözdükten sonra yazılım kutu içi filtre ve egzos planlıyorum 215 hp ye kadar cıkarabileceklerini sölediler daha iilerinin sana olması dileğiyle hoşcakal.

mustafaozdemir38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah 96bin km de siyah olanı mı siz aldınız
güle güle kullanın gözüm vardı o arabada

iyi bir pazarlık etmiştim..

Ne Kadara Bırakmışlardı en son ToGAN?

sadik_efecelik

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Debriyaj a basinca kesilen ses debritaj rulmani gibi geliyor bana. Bende 1,6 var. Diferansiyel den geliyor du komple cikma aldim taktim

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi