ACİL YARDIM CD400 KAPANMIYOR

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malum bayram tatili nedeni ile uzun yoldan geldim arabayı park edip eve cıktığımda balkondan baktığımda arabanın cd400 ışığı açık olduğunu gördüm. Aşağı tekrardan indim kapatmaya çalıştım ama hiçbir tuş çalışmıyordu ve  donduğunu fark ettim. Göğüsteki büyük iki tuşlara da gelişi güzel basılı tuttum karşıma PDIM Aygıt 1 yazısı çıktı ama hiçbir tuş çalışmıyor.
Arabayı çalıştırdım kapadım ama hiçbirşey değişmedi 019cryy . Hala CD400 ve ön göğüs ışıkları sönmedi. Bu konuda bilgili arkadaşlardan yardımları bekliyorum.
[img=450x600]http://r1308.hizliresim.com/1d/c/rcqq7.jpg[/img]

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ACİL YARDIM CD400 KAPANMIYOR

Akümsan kutup başlarını söküp yeniden takın....

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler...Kutup başları söküp takınca düzeldi. Ama sorun neden kaynaklı olduğunu hala çözemedim umarım ilerde aynı sorunu tekrarlamaz.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise uğradığınız zaman dile getirirsiniz ama birşey çıkacağını sanmıyorum. Takılmıştır diyip sizi yollarlar..

kürsad1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçenlerde benimde dikkatimi çekti. Kapıları kilitlendikten sonra sadece cd400un tuşlarının olduğu kısımın ışıkları acik kaldı. Sonrasında kapı kilidini açıp yeniden kilitledim söndü. Neden oyle birsey yaptı anlam veremedim.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aynı şeyi farkettim arabanın başında bekledim 40 saniye sonra kapanıyo kapanması lazım aslında

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mmtcopur link' Alıntı:
bende aynı şeyi farkettim arabanın başında bekledim 40 saniye sonra kapanıyo kapanması lazım aslında
problem degil belli bi muddet sonra isik sonuyor.
Hatta el freni cekiliyken bagaj acma dugmesine basarsaniz gostergede bi muddette elfreni isigi yanar.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kürsad link' Alıntı:
Geçenlerde benimde dikkatimi çekti. Kapıları kilitlendikten sonra sadece cd400un tuşlarının olduğu kısımın ışıkları acik kaldı. Sonrasında kapı kilidini açıp yeniden kilitledim söndü. Neden oyle birsey yaptı anlam veremedim.
aynisi benim aracta da bazen oluyor sebebini ben de anlamadim ,bagaji acip kapattiktan sonra araci kilitlediginizde plaka isigi da bir sure yaniyor aydinlatma amacli guzel dusunulmus, sanirim govdedeki isiklarda bu durumda bir sure acik kaliyor .