abi -kardeş ebat farkı

matematik55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11042011100.jpg

11042011099.jpg

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: abi -kardeş ebat farkı

Enler arasında çok fazla bir fark yok aslında aracı alırken nasıl olsa astra alıcam diye hiç insigniaya binmemeiştim
ferahlık açısından insigniala astra arasında çok fark yoktur o  zaman :)

matematik55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
Enler arasında çok fazla bir fark yok aslında aracı alırken nasıl olsa astra alıcam diye hiç insigniaya binmemeiştim
  dingil mesafesinde 5 cm abi daha uzun. yine en olarak 4 cm. iç hacim olarak çok hissedilir fark yok. sadece bagaj farkı var.yükseklik olarak ise astra daha ferah

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:

ferahlık olarak benim açımdan biraz fark var. Dingil mesafesi yüzünden insignia astradan çok daha rahat malum astra nın arka koltuk diz mesafesi biraz sıkıntılı. Ayrıca sanki daha geniş gibi 3 kişi çok daha rahat oturduk belkide psikolojik ama böyle. Ancak insignia da da arkada baş mesafesi derdi var başınız tavana değiyor, en azından benimki değiyor, kenarlarda daha çok belirgin. Tavan çok basık olarak alçalıyor. Ancak bagaj beni çok etkiledi. Tünel gibi sonu yokmuş hissi veriyor. Keşke insignia da 1.6 için otomatik seçeneği olsa...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Galeride çoğu kez bindim ancak işin garibi arkasına bindiğimi hiç hatırlamıyorum, tek bildiğim konsol ve kapı içlerinde daha fazla değerli malzeme olduğu, bu da gayet doğal tabi.

Insigna sınıfında arkası en geniş araçlar bence Mondeo ile SuperB bence; Mondeo yu ilk kez incelerken bagajının derinliği çok ilgimi çekmişti içine eğilmiş bakıyordum; yeni silinmiş zemin yüzünden ayağım kaydı ve bagajın içine düştüm yine de başım arka koltuk sırtlıklarına yaklaşmadı bile!!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Galeride çoğu kez bindim ancak işin garibi arkasına bindiğimi hiç hatırlamıyorum, tek bildiğim konsol ve kapı içlerinde daha fazla değerli malzeme olduğu, bu da gayet doğal tabi.

Insigna sınıfında arkası en geniş araçlar bence Mondeo ile SuperB bence; Mondeo yu ilk kez incelerken bagajının derinliği çok ilgimi çekmişti içine eğilmiş bakıyordum; yeni silinmiş zemin yüzünden ayağım kaydı ve bagajın içine düştüm yine de başım arka koltuk sırtlıklarına yaklaşmadı bile!!

:)  Aynen insignia nın bagajı da öyle Birtane superb in içine bindim Gözlerimi kapattım bacaklarımı uzattım, kendimi S-Klass ın içinde sandım  005hihih  Dehşet bir araç ferahlık bağlamında bu superb Keşke dış görünüşü de biraz daha asil olsaymış...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SuperB harika bir otomobil; Passat şasesinin büyütülmüşü üzerine Audi A6 parçaları ve ona yakın bir işçilikle üretiliyor.

Ah bir de logosu ve arka tasarımı daha iyi görünseymiş!!