A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

K

kerim

Bilgi Girilmemiş
Ynt: A sütünu görüşünüzü engelliyormu ?

dinojasie link' Alıntı:
bence yanlış yeri anladınız yine :) etiketin biraz solunda kalan ortası siyah olan kısımdan bahsediyor. güneşligin üzerinde. o da mı etiket acaba 023hm . bu damı gol degil :D
:) :) buda tutmadı bahsetdiğiniz şey güneşligin mandalı

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim link' Alıntı:
aslında bi ara şu ses sisteminizi denerken bir video çekip forumda paylaşırsanız çok güzel olacak. birde bu hoparlörleri nerede buldunuz. yerine tam uymuş. yoksa siz özel olarak mı yaptırdınız

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

dinojasie link' Alıntı:
aslında bi ara şu ses sisteminizi denerken bir video çekip forumda paylaşırsanız çok güzel olacak. birde bu hoparlörleri nerede buldunuz. yerine tam uymuş. yoksa siz özel olarak mı yaptırdınız
en kısa zamanda paylaşcam sizlerle fakat havalar yüzünden bir türlü olmuyor hoparlörleri özel olarak yaptırdım

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim link' Alıntı:
ordaki bit one işlemci ses sistemini 2 kat güçlendiriyor

Sn kerim,  bu bit one hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Montajı nasıl? Herhangi bir yeri -sadece bu cihaz için olarak- söküyorlar mı?

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kerim link' Alıntı:
Mandal mı???? Allala şimdi usenmesem arabaya inip bakacam. Ben böyle bir şey hatırlamıyorum.

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

eketen link' Alıntı:
Sn kerim,   bu bit one hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Montajı nasıl? Herhangi bir yeri -sadece bu cihaz için olarak- söküyorlar mı?
bit one dediğim cihaz elektronik ekolayzer pc ye bağlanıyor bütün aracın ses ayarlarını pc den yonetiyorsunuz biraz pahalı bir cihaz.nereye koyacagına bağlı sadece onla kalmıyor onun birde hardisk büyüklüğünde ek bir parcası var onu gizledim resimde görülen sadece kontrol cihazı ben yaptırıken sadece orta panel söktürmüştüm bunun yaptırmamın diğer sebebide bizim araclarda cd 500 var bilindiği gibi bu cihazın ses çıkışları kaldırmadığından verimli ses alamadım bende bit one taktırdım markası audison

K

kerim

Bilgi Girilmemiş

gradient link' Alıntı:
Mandal mı???? Allala şimdi usenmesem arabaya inip bakacam. Ben böyle bir şey hatırlamıyorum.
isterseniz inip bakın ben az önce indim çünkü  :D :D :D