95 model gr gaz kesme arızası

serdar441

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel gt 1995 model 136 ecotech motor aracım var bu günlerde gazı kökleyince 140 dan sonra sürekli gaz kesiye neden olabilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
boğaz emme manifoldu temizleyin düzelmezse eksantrik yada vuruntu sensörü yapar

• Beğen
Tepkiler: serdar441 ve murad

serdar441

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim birde gt motorların oarçasını nerden temin etmek mantıklı bilgisi olan varmı

murad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun 2004 zafira a 1,6 lpg Li aracım da vardı bir türlü bulamadılar lpg regilatör dediler 2 defa termostat değişti bpğaz temizlendi 2 defa vs onu değiş bunu değiş çözülemedi ama kimse vuruntu sensörü demedi araçta hafif vuruntulu çalışmada vardı ama ustalar duyamadı .Keşke daha önce okusaydım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun 2004 zafira a 1,6 lpg Li aracım da vardı bir türlü bulamadılar lpg regilatör dediler 2 defa termostat değişti bpğaz temizlendi 2 defa vs onu değiş bunu değiş çözülemedi ama kimse vuruntu sensörü demedi araçta hafif vuruntulu çalışmada vardı ama ustalar duyamadı .Keşke daha önce okusaydım :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
kısmet üstadım ustalar birde sında neyde çalışıyor lpg ee lpg de düzgünlü evet tamam sorin çıkmaz halbuki aracın benzinde düzgün işlemesi lazım bide vuruntu sensörü genelde zor yerde oluyor

• Beğen
Tepkiler: serdar441 ve murad

cemarmutcu

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Vuruntu sensörü değiştirecek arkadaşlar özellikle sensörün vidasını torklu sıktırmaya dikkat etsinler çünkü çok hassas bir parça ona göre değerleri okuyup yanılabiliyor. Vuruntu sensörü için teknik dökümanda sıkma değeri 20Nm olarak açıklanmıştır.
Saygılar.