6tuş radyo yerıne 9tus radyolu cd30 mp3

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracımın orjınal ünitesi cd30 mp3 6 tus radyolu modelidir.aux girişi mevcut değildir.stereo aux nasıl yapılır bakındım edindim ama bir sanuca ulaşamadım.hatta xcarlink cadence vs markaların sd usb auxu içinde barındıran bi sistemleri var.bunun uyumluluguna baktım fakat sadece opellere olmuyormus.

bende bu sebeple aracıma yenı 9 tus radyolu auxlu modelden temın edıcem.aracıma (2005 corsa cdti enjoy)uyacagını düşünüyorum.çünkü aynı model astraların bırınde 6 tus birinde 9 tus radyolu model olabiliyor.sadece o panelle ilgili sıkıntı yasıcam çünkü benım panel düz temın edılcek tum modeller ıse ortadan şişkin duruyor.onuda çözmeye çalışıcam

ben kendımce olacagını düşünüyorum .bilgisi malumatı olanlardan ise düşüncem için yorum istiyorum olabilir mi?sıkıntı yasar mıyım?

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yorum yapacak varsa beklıyorum arkadaslar ...çünkü teybi bugun alıcam ınternetten pazartesıde bende olacak...olmayacagını bilen deneyen varsa bende boşuna para vermeyeyım

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Teyp aracınıza olur, ön panel sıkıntı olucaktır sadece (unutmayın araçtan çıkarken resetlenmiş olması lazım yoksa kullanamazsınız).

Ancak teybim üretim yılına bakın 2007 yılındaki 9 tuşlular aux desteklemez. 2008 ve sonrasındakilerde aux-in desteği var. Bizzat yaşadık 2007 yılı cosmo astra h da teyp üzerinde aux şeması olmasına rağmen aux tech2 ile aktif edilemedi.

kolay gelsin...

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ismail satin aldim cihazi..bakalim sikinti yasamadan hallederim ins...yardimin icin tesekkurler

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tatilden yeni döndüm...yakın zamanda bilgilendiririrm sizleri

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybi geçici olarak takıp denedim..fonksiyonlar sorunsuzca calışıyor aux menüsüde dahil...uyumsuzluk yok...ama henuz tanıttırmadım..ekranda program radio yazıyor...umarım tanıtma işleminde sıkıntı yaşamam..bilgi edinmeye çalışıyorum

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilgilenenler icin aciklama yapim...cihaz dit uyarisi veriyordu ekranda ise program radio yaziyodu..opel team'e gidip cihazi tamittik...hersey sorunsuz direksiyon kumandasindan cd aux radyosuna kadar..amabenim sevmedigim sey sesi oldu ..ses onceki cihaza gore cok begenmedim ..o sebeple sukucem eskiye gecicem...ilgilenen olursa satisinida yaparim...