25 Mayıs... Tarihteki Yerini Aldı

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 25 Mayıs... Tarihteki Yerini Aldı

Geçmiş olsun Allah başka keder vermesin...

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
geçmiş olsun gerçekten talihsiz olaylar üst üste gelmiş
ama Allah daha kötüsünden korusun

Sayın Hakan teşekkür ederim... neyse cumartesi alacam aracı. belki bir gün daha kalabilir...o kadar... lastik henüz gelmedi ama... gelince de onu alırım.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun hocam.  ancak sakın ama asakın yanağı yırtılmış lastiği  tamir ettirmeye kalkışmayan, yükek hızda  kesinlikle gümler !!!  sizin ve ailenizin canını riske atar.  özellikle tekrar söylüyorum mutlaka lastiği değiştirin kesinlikle  yapacak kişi istdiği kadar usta  olsun yanağı yırtılan lastik  tamir edilmez

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
geçmiş olsun hocam.  ancak sakın ama asakın yanağı yırtılmış lastiği  tamir ettirmeye kalkışmayan, yükek hızda  kesinlikle gümler !!!   sizin ve ailenizin canını riske atar.  özellikle tekrar söylüyorum mutlaka lastiği değiştirin kesinlikle  yapacak kişi istdiği kadar usta  olsun yanağı yırtılan lastik  tamir edilmez

yok abi asla.... gittim hemen aldım lastik... bizim araçların lastikleri de biraz pahalıymış... spor lastik olarak söylemiler bridgestone dan... o yüzden biraz pahalı.... heryerde aynı fiya bu arada.. nereyi aradıysam aynı fiyatı verdiler... 420 TL diyende oldu... en düşük nakit 340... bende 360 6 taksit aldım

inferno1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Büyük geçmiş olsun Sn. warlordares, Allah beterinden korusun..Bu arada sayenizde lastiğin bedelini öğrenmiş oldum ben de Bridgestone kullanıcısı olarak..

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

inferno link' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun Sn. warlordares, Allah beterinden korusun..Bu arada sayenizde lastiğin bedelini öğrenmiş oldum ben de Bridgestone kullanıcısı olarak..

eyvallah sayın inferno;    bugün aracı alacam kısmetse.detay ve fiyat yazarım(fotoğrafta var)..... öğleden sonra da lastik değişecek... dün akşam gelmiş...

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

150 TL sürtmeyi tamir parası tuttu.. 360 TL ise lastik... toplam 510 TL.... ama çok güzel yapılmış ustanın ellerine sağlık...kaskoyu bozmadan yaptırdım...bu arada güzel Jantlar beğendim... :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

sn umut dostum buyuk geçmiş olsun. ne bu arkadas. kesin nazar... bir de bizim halkımızın umursamazlıgı. çarpıp gidiyorsun, insan bir tel numarası bırakır. özür diler. durumun varsa odersin yoksa helalleşirsin. bu ne yaw...

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
sn umut dostum buyuk geçmiş olsun. ne bu arkadas. kesin nazar... bir de bizim halkımızın umursamazlıgı. çarpıp gidiyorsun, insan bir tel numarası bırakır. özür diler. durumun varsa odersin yoksa helalleşirsin. bu ne yaw...

Valla dostum aynen öyle... ama neyse oldu bitti... :) unuttuk gitti...