2014 sedan edıtıon arka kapı hoparlor tesisatı

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2014 sedan edıtıon arka kapı hoparlor tesisatı

yucelakyuz06 link' Alıntı:
Pioneer TS-F1634R 200 Watt 16 cm 2 Yollu Hoparlör 4ohm 25 w --hepsi burada bu daha mantıklı o zaman ,20w lık bulamadım genelde 40w-45w ...soylemiş olduğum alpınden ses kalitesi bu pionerr daha mı uyumlu olur teyp te dört cıkıştan eminseniz 2 çift alıyım arkalarada tesisatını cektiriyim..anfi kullanmadan ses kalitesi eskisine göre iyi ve mantıklı bi şey olsun istiyorum

Aynen fiyat olarakda ucuz baktım. Alt frekans da güzel 31hz kadar geçiriyor. Sizin aracın paneline baktırıp alın bence benim aracımda 4 çıkış var şimdi sizinkindede var derim olmayabilir. Ama büyük ihtimalle sizinkindede var

adnan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yucelakyuz06 link' Alıntı:
merhaba arkadaşlar ılk defa yazıyorum aranıza yenı katıldım,ama formu takıp edıyordum aracım 2014 sedan edıtıon (cd300 teyp) forumda arka kapıda hoparlorler için tesisat var dıye okudum ve buna nazaran bir tesisatcıya gıttım arkada hoparlor yerı oldugunu ve tesısatın cekılı oldugunu soyledım, oda 100 tl ye 160 watt 2 yollu kenwod hoparlor takarız 30 tl de işçilik alırım dedı .neyse kapıyı soktu abı bunda tesısat yok dedı teypten cekıcez hattı dedi o da uzun surer ve masrafın artar dedi bende vaktım yok (hakkatten aksam vardiyasına gıdıcektım) gerı tak dedım..merakım 2014 modelde cıdden kablolar cekılı değil mi yoksa tesısatcı bulamadı mı ,bilenlerden haber beklıyorum

Benim aracimda 2014 sedan edıtıon hoparlör işini kendim hallettim azda olsa anlarim bu tur islerden neyse tesisat kapinin icine kadar gelmiyo orta direklere son buluyo arka kapiyi acinca  kapiya giden tesisat kablolarinin gectigi orta direkte bi soket var  o soketi sokerseniz kapi içine giden kablolardan fazla gelen kablo olduğunu göreceksiniz yanilmiyosam yesil ve yesil siyah kabloydu
Sol arka kapi icin  sag icinde gri  ve gri siyahti  tamemin degilim soketleri iyice incelerseniz boştaki kablolari goreceksiniz tesisatciniza söyleyin dediğim boştaki kablori hoparlor takip denesin ben kendi işimi bu sekilde gördüm inş yardimci olurum

Shift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abilerim hazır konu tesisata gelmişken bizim editionlarda park sensörü için hazır bağlantı yerleri var mı ?  questionnn

vtekince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamponun altında siyah bakalit kısma kolay bir şekilde takılıyor. Ses aparatını da araç içine arka kısma yapıştırıyorlar.

Shift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vtekince link' Alıntı:
Tamponun altında siyah bakalit kısma kolay bir şekilde takılıyor. Ses aparatını da araç içine arka kısma yapıştırıyorlar.
Araci çok parcalamazlar yani abi :D tavsiye ettiginiz marka var mi park sensörü için ? İnternette 50 tl ye var ama  güvenilir mi acaba

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2014 enjoy'da bayi tesisat çekili demişti. kapılar söküldü bişe çıkmadı. tesisatçı abi işi biliyordu ve soketlerden ses kablolarını buldu. teybe kadar gitmedi. hemen orta kolondan buldu kesme biçme yapmadan ekledi slikonladı yaptı :)

vtekince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Shift link' Alıntı:
Araci çok parcalamazlar yani abi :D tavsiye ettiginiz marka var mi park sensörü için ? İnternette 50 tl ye var ama  güvenilir mi acaba
Parçalamazlar merak etme :) Ben serviste 100 liraya taktırmıştım hatta işçilik bile almadılar ama inan markasını bilmiyorum. Gayet memnunum ve harici aparatı olduğu için çıkardığı ses çok da iyi.

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adnan link' Alıntı:
Benim aracimda 2014 sedan edıtıon hoparlör işini kendim hallettim azda olsa anlarim bu tur islerden neyse tesisat kapinin icine kadar gelmiyo orta direklere son buluyo arka kapiyi acinca  kapiya giden tesisat kablolarinin gectigi orta direkte bi soket var  o soketi sokerseniz kapi içine giden kablolardan fazla gelen kablo olduğunu göreceksiniz yanilmiyosam yesil ve yesil siyah kabloydu
Sol arka kapi icin  sag icinde gri  ve gri siyahti  tamemin degilim soketleri iyice incelerseniz boştaki kablolari goreceksiniz tesisatciniza söyleyin dediğim boştaki kablori hoparlor takip denesin ben kendi işimi bu sekilde gördüm inş yardimci olurum

teşekkur ederım bu bilgi için tam anlamıyla bır muzık sıstemı yaptırmadıgım için ve 50-60 lıralık hoparlor ıcın tesısatı teyp ten alıp heryerı kurcalatmak istemediğimden vazgecmiştim..bunu duyduğuma sevindim orjınalteybe hoparloru kac watt takıyım( benım yukarıda kı yazımdakı 25 w pıonerr ve 40w lık alpın hangısını onerırsın) kaç cm(ben 16 diye biliyorum),seste akustık bozuklugu oldumu cevabınızı acıl beklıyorum

yucelakyuz06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkur ederım bu bilgi için tam anlamıyla bır muzık sıstemı yaptırmadıgım için ve 50-60 lıralık hoparlor ıcın tesısatı teyp ten alıp heryerı kurcalatmak istemediğimden vazgecmiştim..bunu duyduğuma sevindim orjınalteybe hoparloru kac watt takıyım( benım yukarıda kı yazımdakı 25 w pıonerr ve 40w lık alpın hangısını onerırsın) kaç cm(ben 16 diye biliyorum),seste akustık bozuklugu oldumu cevabınızı acıl beklıyorum