2014 Corsa 1.3 Active

mrt85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Sayın Üyeler
2014 Opel Corsa Active bir araç satın aldım. Aracın yabancısıyım. Çözemediğim bazı konular var. Yardımcı olursanız çok makbule geçer?
1- Araç harekete geçtiğinde emniyet kemeri uyarı ışığı yanıyor ama sesli ikaz yok. Corsalar böyle mi.yoksa başka bir durum mu olabilir?
2- Karter muhafazası yok. Taktırmamı önerir misiniz?
3- Araca multimedya ya da park sensörü taktırmayı düşünüyorum. Ürün ve servis tavsiyeleriniz ne olur?

Özellikle emniyet kemeri sesli ikaz durumu rahatsız ediyor.

Yardımlarınız için teşekkürler

oktay78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normalde sesli ikaz yapması lazım ama kemer takılı değilken benimki arızalı takılı iken ara ara ötüyor kemer çıkarıldı uyarısı bende ters takıyorum o nedenle dahada yanmıyor ötmüyor baktırmak lazım lakin ben bir kaç yer dolaştım ama yaptıracak adam bulamadım yenisini bi sitede sönsörlü tip 300 tl gibi bi rakama buldum ama alıpta takmadım öyle devam ediyorum kartel muhafaza yok fabrika çıkışında sonradan alıp taktıracaksın çok pahalı bişey değil mevcut internet sitelerinde var sipariş verip bi yere cüzzi miktara taktıra bilirsin multimedya ya gelirsek opel için uyumlu al dandik bişey almanı tavsiye etmem lakin ben aldığım gibi geri iade ettim direksiyondan kumanda çalışmadı opel için uyumlu olanı alırsan üzülmessin çok mükenmel olur hayırlı olsun yeni aracın güle güle kullanın

mrt85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevap için teşekkürler. Anlayanı bulmak zor iş. Multimedya ise çok pahalı. Belki vazgeçerim.