2001 opel corsa 1.2 clup alacağım lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZİLE78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum eşime 2001 opel corsa (C kasa) 1.2 clup 3 kapı araba alacağım araç çok hesaplı ancak bu araçla ilgili tam donanıma sahip değilim 16 valf mi?,abs var mı? bazı sitelerde 12 valf diyor abs yok diyor 1.2 motor çok hantal diyorlar direksiyonları kronik hatalı diyorlar kararsız kaldım sonuçta yarış yapmayacağız eşim şehir içi kullanacak isterseniz satış linkinide vereyim arkadaşlar
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-corsa-bu-fiyata-kacmaz-lpg-li-90197004/detay

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
4 dakikada fikir sahibi olmak zor :)

ZİLE78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakma da sayın editör 4 dakika değil 1 dakikada bile fikir veren forumlar var senin bundan haberin yok sanırım megane foruma girde bir bak 4 dakika uzun bir süre. başta hemen editörleri cevaplamaya çalışıyor senin gibi 4 dakika bilmem ne diye cevap vermiyor

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kusura bakma da sayın editör 4 dakika değil 1 dakikada bile fikir veren forumlar var senin bundan haberin yok sanırım megane foruma girde bir bak 4 dakika uzun bir süre. başta hemen editörleri cevaplamaya çalışıyor senin gibi 4 dakika bilmem ne diye cevap vermiyor
Ben de sana 16.46 da üye tanıtımı hakkında bir PM attım ama bak sen de hala yapman gereken zorunlu üye tanıtımını yapmadın (Form kurallarımız:1). Ayrıca soruna hemen cevap alamadığın için bu kadar agrasif olmanda gereksiz, kimse burada sana cevap yazmak için el pençe durumunda beklemiyor, biraz daha sağduyulu olman gerekmez mi?

ZİLE78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de sana 16.46 da üye tanıtımı hakkında bir PM attım ama bak sen de hala yapman gereken zorunlu üye tanıtımını yapmadın (Form kurallarımız:1). Ayrıca soruna hemen cevap alamadığın için bu kadar agrasif olmanda gereksiz, kimse burada sana cevap yazmak için el pençe durumunda beklemiyor, biraz daha sağduyulu olman gerekmez mi?
ben agresiflik yapmıyorum biz tabi ki kimsenin el pençe divan durmasını beklemiyoruz senin editör olarak duruma yaklaşımın tuhaf geldi ben fikri olan yok mu diye sorarken kronometre tutmadım kusura bakma sitenin tüm editörleri senin gibi yaklaşıyorsa vay opelcilerin haline yazık üzüldüm onların adına forum kurallarını hatırlatmayı iyi beceriyorsun bak,ama foruma gelenlere yaklaşmayı,cevap verme biçimini pek beceremiyorsun herhalde editörsen foruma gelenlere tecrübene dayanarak ilk önce senin açıklayıcı bilgi vermen gerekmez mi? ama senin arabalar konusunda pek bilgin yok herhalde haybeden editör olmuşsun gibi.....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben agresiflik yapmıyorum biz tabi ki kimsenin el pençe divan durmasını beklemiyoruz senin editör olarak duruma yaklaşımın tuhaf geldi ben fikri olan yok mu diye sorarken kronometre tutmadım kusura bakma sitenin tüm editörleri senin gibi yaklaşıyorsa vay opelcilerin haline yazık üzüldüm onların adına forum kurallarını hatırlatmayı iyi beceriyorsun bak,ama foruma gelenlere yaklaşmayı,cevap verme biçimini pek beceremiyorsun herhalde editörsen foruma gelenlere tecrübene dayanarak ilk önce senin açıklayıcı bilgi vermen gerekmez mi? ama senin arabalar konusunda pek bilgin yok herhalde haybeden editör olmuşsun gibi.....
Herkes ektiğini biçer, ben de senin yaklaşımın doğrultusunda yaklaşım gösterdim. Diğer arkadaşlarla olan yazışmalarımı merak ediyorsan geçmiş mesajlarıma da bir göz at derim. Benim yaklaşımımdan rahatsız oluyorsun da kendi yaklaşımından neden rahatsız olmuyorsun? Bir forma üye oluyorsun, doğal olarak bir konuda yardım istiyorsun, ama daha aradan 4 dakika geçmeden (1 dakikada mesaj yazma süren dersek 3 dakikada) "yok mu fikri olan?" diye soru soruyorsun. Bu sabırsızlık neden?
Editör olmak için araba uzmanı olmana gerek yoktur. Form kurallarına tekrar bir göz at, kuralların gereğini yapmayacaksan bizleri de boşuna oyalama.

halduun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi ben bu corsalar hakkında bilgi sahibiyim, corsa kullanıcısıyım, ama nedense cevap vermek içimden gelmiyor

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum arkadaşlık yeridir,paylaşım yeridir. Kafana göre her istediğini sorduğun anda parayla tuttuğun danışmanlar gibi davranma lüksün yoktur. Sen bu sabırsızlığı ve saygısızlığı göstermeseydin eminim 2-3 sayfa dolmuştu şimdiye kadar onlarca bilgisi olan tarafından. Savaş abinin önce profilini incele sonra editörlüğü hakkında yorum yap. sadece beğenilen mesaj sayısı yeterlidir ne denli yardımcı olmaya çalıştığının kanıtı olarak. çok güzel bir üslupla soru sormuşsun ama sonunda gülücük olan bir yoruma esmiş gürlemişsin. Megane forumundaki mazoşist tavırlarından hoşlanıyorsa,espriden anlamıyorlarsa orda kalman daha mantıklıca.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Serkan Bey, üslubunuza dikkat edin. Burada dakika tutan yok, her mesajın üzerinde ne zaman atıldığı yazıyor. Aradaki 4 dakikayı görmek için matematik profesörü olmaya gerek yok. Sizin için hesaplaması zor ise, 4 işlem forumlarından hemen yanıt alabilirsiniz. Sizi saniyelik yanıt alacağınız forumlarda görmek isteriz, maalesef burada, bu üslup ile sizi aramızdan uzaklaştırıyorum. Eleştirdiğiniz Editör, sizin üslubunuza karşın gerektiğinden fazla saygılı davranmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...