180.000 km de insignida cdti alınırmı?

TGRN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bir ınsıgnıa almayı dusunuyorum.Butcem kısıtlı. benzınlı tuplu olanlardan vazgectım. uyumsuzluk sorunu masraf vs. dizele yoneldım.2.0 cdti 2009 budum arac 180.000 de hem seneyede vergısı yarı yarıya dusecek! kaportası temız 1 parca boya.. benı dusunduren motoru? teşekkurler

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence siz karar verin bütçeniz kısıtlı ise arac içinize siniyorsa alın..
180000 km çok yüksek değil
Ama ne yalan söyleyeyim benim km bide değişen parça takıntım var ben 100000 km geçmiş dizel araba almam

TGRN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın hocam..benıde dusunduruyor..ama hastayım su ınsıgnıanın duruşuna :D dusuk km fıyatları cok yuksek...birde 2 sene sonra satsam 200000 devırmıs aracı satabılecekmıyım oda var tabı? anlıcan kafam allak bullak...olmadı sadece benzınlı modellere bakcagm teşek..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam bence gidin aynı paraya benzinlisini alın. LPG konusunda gözünüz çokta korkmasın, bu araçların LPG uyumunu çözdüler artık, ilk zamanlar gibi problemli değil. Kişisel önerim, düşük kilometre yüksek model araç almaya çalışın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: husooz

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her malın bir fiyatı ve alıcı kitlesi vardır. Eğer o fiyata değerse ve makulse alınabilir, neden alınmasın.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Düşük maliyet ile donanımlı bir araca binmek istiyorsanız,Yüksek Km,Parça değişimi ve boyası,tramer kaydı gibi problemleri göze almanız gerekir...Yani bunları düşünerek tercihinizi yapabilirsiniz...

• Beğen
Tepkiler: Murat

Mustafa Feyzi

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç yanaşmayın hocam