0 aracta böyle bi sorun

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı bayiden aldığım gün saat 5 gibi  hava yağışlıydı  ve trafik baya vardı her neyse gittiğim yol 10 km filan  aracı park ettim yağmur yağıyor diye hic aracın  dışına filan bakmadan eve kactım cam dan bi bakayım dedim baktım farların icin buhar yapmış ilk sandım ışık yansıması filan sandım sonra aşağı bi indim ki iki farın ici buhar yapış  hafiften aldığım yeri aradım servise getirin 2 dakikada hallederiz dediler  gittim bıraktım kücük bi işlem filan yaptılar fotoğraflarını cektiler  bi hafta sonra haber veririz dediler benim ne yapmam lazım  ne gibi bi yol izlemeliyim  şimdiden cok tşk ler .. 0 arac alıyoruz dakka 1 gol bir oluyor  031blaa

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 0 aracta böyle bi sorun

Eğer bayi fotoğraflarını çekip ''bir hafta içinde haber vereceğiz'' dediyse garantiden far değişimi olup olmayacağını öğrenecekler demektir.
Eğer garantiden onay çıkarsa farlarınızı garantiden ücretsiz olarak değiştireceklerdir.
Olumsuz bir geri dönüş alırlarsa da ''bu durum normal, her araçta bu durum mevcut'' diyebilirler.

Garantiden değiştirmezlerse biraz yaygara çıkarın.  :)
Mutlaka telefi etmek için ekstra çaba harcayacaklardır.  :)

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Eğer bayi fotoğraflarını çekip ''bir hafta içinde haber vereceğiz'' dediyse garantiden far değişimi olup olmayacağını öğrenecekler demektir.
Eğer garantiden onay çıkarsa farlarınızı garantiden ücretsiz olarak değiştireceklerdir.
Olumsuz bir geri dönüş alırlarsa da ''bu durum normal, her araçta bu durum mevcut'' diyebilirler.

Garantiden değiştirmezlerse biraz yaygara çıkarın.  :)
Mutlaka telefi etmek için ekstra çaba harcayacaklardır.  :)

inanın can sıkıcı bi olay  0 arac alıyorsunuz hani birinde olur eyw lah derim kul yapımı bi hata olmuştur ama  2 farında böyle olması insanın içine kurt düşürüyor yarında aracın her yerine boya kontrolu yaptırcam icim rahat olsun..  napalım ozaman far icin beklemeye gecelim bakalım ne diyecekler.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Bugün benimde oldu malesef :s ama 2 saat içinde geçti. Değiştirsem yeni gelen farlarda olmucak mı sanki_?

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Re: 0 aracta böyle bi sorun

arabayi ilk aldigimzda bugu yapmisti farlar.ondan sonra birdaha karsilasmadim.tekrar yapar mi bilemiyorum:-\

Sent from my Blackberry Playbook Tablet using Tapatalk

emree2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün aradılar beni far cift katman olduğu icin ilk sıcak soğuk karışımında buhar yapması normalmiş ama buhar iz yaparsa değişim yapılabilecekmiş yeniden dönebilirler demişler... 6 gün oldu daha buhar yapmadı inş daha olmaz sök tak olmasın ...