Enjektör

Landirenzonun sakın tamir takımına yanasmayin düzen tutmuyor ben tamir takımını değiştirdim kısa bir süre sonra aynı sıkıntıyı çıkardı. Vikars marka 2 ohm Luk enjektör aldım 200 TL . Eskiyi çıkardım aynı şekilde vikars enjektörü taktım. Resmen arabadan keyif almaya başladım.Albien enjektörün nozullara bağlanan hortumlar kalın geliyor. Gaz kacirabilir. Vikars alın keyifle binin.

Landirenzonun sakın tamir takımına yanasmayin düzen tutmuyor ben tamir takımını değiştirdim kısa bir süre sonra aynı sıkıntıyı çıkardı. Vikars marka 2 ohm Luk enjektör aldım 200 TL . Eskiyi çıkardım aynı şekilde vikars enjektörü taktım. Resmen arabadan keyif almaya başladım.Albien enjektörün nozullara bağlanan hortumlar kalın geliyor. Gaz kacirabilir. Vikars alın keyifle binin.

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. bende landirenzo evo tip enjektör var. söylediğiniz vikars marka enjektör benim lpg'ye uyum sağlar mı acaba?

Sağlar ben kendim değiştirdim sonrada afr ayarı yaptırdım. Yakıt sarfiyatı bile düştü. Evo enjektör ile 11 litre altına düşmedi, vikars ile 7.3 ile 7.6 arasında yakıt sarfiyyatim oluştu

• Beğen
Tepkiler: Alaaddin Ede
Geri
Üst Alt