Cyclone Opel Multimedia Sistemleri

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Reaction score
19
Visit site
MERHABA BENDE NAVİGASYON 2018-2019 GÜNCELLEME VAR
AYRICA KABUK VERSİYONLARIDA VAR
YAZILIMIN BİR KOPYASINI YOLLARSANIZ YUKLER SİZE GERİ GÖNDERİRİM.
BANA gyazitekin@gmail.com dan ulaşırsanız
Hocam meraba bana cylone en son sürümu varsa gönderme şansınız varmı.. Güncellemek istiyorum da

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Reaction score
19
Visit site
Merhabalar Astra J aracında 2012 sen bu yana kullandigim Cyclone cihazimin artik hiçbir şekilde dokunmatik ekranı çalışmaz oldu. Daha önce birkaç kez reset düğmesine basarak algılar hale gelmişti ama artık değişik zamanlarda onlarca kez reset attığım halde ekran hiçbir şekilde çalışmıyor. Ama cihaz çalışır durumda, örneğin CD düğmesi Cyclone un dvd arayüzünü getiriyor, USB takınca Windows dan ses geliyor, arka kamera çalışıyor vs. sadece dokunmatik ekran gitti. Sizce bir şey yapılabilir mi?
Hocam benim de aynı sorun var şuan. Çözüm buldunuz mu yada bana öneriniz olur mu çözüm için.?

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Reaction score
19
Visit site
Merhaba bende yazılımı var
Hocam iyi günler. Sizce varsa bana cylone son sürüm güncelleme dosyası var mi. Benim şuan ekranı dondu.. Fareyi takınca herşeyi yapıyorum ama dokunmatik arada gelip gidiyor. Güncelleme yapsam belki düzelir diye size yazmak ve yardım anlamak istedim hocam

Bahadrozden

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Reaction score
0
Visit site
Merhaba iyi. Bende benzer sorunları yaşıyorum. Usb okuyor fakat ses yok. Aux çalışmıyor.

Bahadrozden

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Reaction score
0
Visit site
Yardımcı olur musunuz?