yol bilgisayarı saatinin ayarı

opelvectra20CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1995 model vectra 2.0i arabamın bir türlü yol bilgisayarının saatini ayarlıyamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

gtsfi156

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisyarı seçeneklerini değiştirdiğin iki düğmenin tam arasına bakarsan 2 tane ufak delik gibi bişey görürsün. oraya toplu iğne yardımıyla basarsan, sol taraftakinin saati, sağ taraftakinin dakikayı ayarladığını göreceksin.. saatini ayarladıktan sonra yol bilgisyarını ön taraftaki düğmesine bi kere basarsan ayarladığın saat geçerli olur ve çalışır...

teknik971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim aracım aynı sorun bendede var astra 2000 cd modeli sanırım g kasa saat ayarını bilen var tşkler

B

baybars

Bilgi Girilmemiş
Birde ben sorayım: Vectra b'lerde ayarlama şekli nasıl?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlarda ekranın orada saat düğmeleri belli şekilde duruyor zaten onlardan ayarlayabilirsin.

gtsfi156

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g için; ekranın yanında duran iki düğmeden ayarlayacaksın. üsteki düğmeye basılı tutunca tarih'in ilk hanesi yanıp sönmeye başlar.. alttaki düğmeyle sayıları ilerleteceksin.. hane atlamak için üstteki düğmeye 1 kere basacaksın her seferinde.. en son haneden sonra tekrar üsteki düğmeye 1 kere bastığında ayarlanmış olacaktır