yakıt seçimi (tavsiyelerinizi bekliyorum)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. bütün siteninde bildiği gibi uzun zamandır dizel astra arıyodum sonunda aldım =) 2009 cosmo hb dizel.
soruma gelince; aynı motor aracı kullandığımız arkadaşlarımın nerden ve hangi yakıtı aldığını öğrenmek istiyorum. şimdiden teşekkürle..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
po shell opet çok ıyı ama bp pek hoşuma gitmiyor...ozellikle po bu aralar yakıt denetımıne hızmı verdı ne bütün ıstasyonlarda kalite kontrol aracını goruyorum...

chnyn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,5senderi 65km die sadece shell v-power aldım son 3aydır da sadece shell gtl benden tavsiye bu kadar bu arada hayırlı olsun

bu arada hangi markayaı kendine seçersen seç başka marka alma hatta biyere güven mümkün olmadıkça başka yerden dahi alma benim aldığım 3 yer var sabit başka biyerden mecbur kalmadıkçada almam zaten

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sana kesınlıkle shell tavsıye ederim. bir arkadaşımda 520d si var kesinlikle opet diyor. sen karar ver.

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun istediğiniz aracı bulmussunuz hatta cosmo daha ne olsun. Ama ben size şöyle tavsiye ederim. Marka ne olursa olsun güvendiğiniz bildiğiniz bir istasyonu tercih edin. Ben Hem Bp hemde yıllardır kullnadığımız bir istasyondan alırım. yaklaşık 10-12 yıldır bende ben küçükken babamda :) Bp'den alırız. Güven çok önemli. Bir ara Opet'ten aldık su çıktı benzinden yolda kaldık. Bu olay bide Maslak Mehmetçik vakfı Opet'te gerçekleşti.