Vectra C İp Neon Hakkında

girdap

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Dostlar selam, 2004 Vectra aracıma İP Neon çekmek istiyorum. Elim beceriklidir ancak araç elektroniği ile pek aram yok. Bu meretin pillisi çakmaklıklısı felan varmış. Bilen birine götürüp Sigorta kutusuna mı bağlatayım ( Kendim bakarak bağlayabilir miyim?) yoksa çakmaklık aparatlı veya pilli mi alayım? Pilli veya çakmaklık aparatlı alırsam kapılara nasıl güç vereceğim kafamda deli sorular. Deneyimlerini aktaracak var mı?

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Dostlar selam, 2004 Vectra aracıma İP Neon çekmek istiyorum. Elim beceriklidir ancak araç elektroniği ile pek aram yok. Bu meretin pillisi çakmaklıklısı felan varmış. Bilen birine götürüp Sigorta kutusuna mı bağlatayım ( Kendim bakarak bağlayabilir miyim?) yoksa çakmaklık aparatlı veya pilli mi alayım? Pilli veya çakmaklık aparatlı alırsam kapılara nasıl güç vereceğim kafamda deli sorular. Deneyimlerini aktaracak var mı?

Merhaba, benim bildiğim kadarıyka çakmaklıklı var, Astra J için araştırmıştım, aliexpressten falan baktım baya türkiyede de yapan yerler var fakat fiyatları yüksek.
Sanırım iç ambians aydınlatma yapacaksan, o alacağın parça zaten bir uçtan başlıyor, çakmaklığın oraya kadar baya uzunca birşey. Montajı içinde arkasında ince bir yapıkan bant var, ordan bağlantıyı kurup kapı aralığında aracın ön konsoluna doğru getiriyorlar. Tabiki ne kadar sağlıklı bilemem ama bana sorarsan kapılarda, kendinden pilli uzun ömürlü pilli olanlar var. Hatta bu kapı altı logoları varya, onun gibi baya uzun ömürlü olanlar var. Tavsiyem o yönde olur çakmaklıklı olursa bir nevi orayı iptal etmiş bu parça için kullanmış olacaksın oda çok mantıklı olmaz.
Bende araştırıyorum, bulabilirsem link paylaşabilirim. :) Umarım buluruz.

girdap

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Ben buldum Hocam, iki adet neon parça kullandım birisi göğüse diğeri vites kutusunun üzerine orta konsola, iki devre yaptık kapılardan vazgeçtik. birisi çakmaklığa paralel diğeri de parklara bağlı çokta güzel oldu. Özellikte turuncu rengi gece sürüşleri için tavsiye ederim orijinal gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben buldum Hocam, iki adet neon parça kullandım birisi göğüse diğeri vites kutusunun üzerine orta konsola, iki devre yaptık kapılardan vazgeçtik. birisi çakmaklığa paralel diğeri de parklara bağlı çokta güzel oldu. Özellikte turuncu rengi gece sürüşleri için tavsiye ederim orijinal gibi duruyor.
Arıza lambası yakıyor mu ?