vectra b2 sorunları yardımmm

anadolcu_eng

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese hayırlı günler yaklaşık bir ay önce 2000 model vectra cd aldım arabamda ufak tefek sorunlarım var bu sorunlar içinde piyasada dolaşmak istemedim malum anlayanda bakıyım diye kurcalıyor anlamayanda bende bunun için sorunlarımı burda paylaşıp tecrubeli ve bilgili olan arkadaslarım veya abilerim varsa yardımlarını bekliyorum. Sorunlarım:
1-) Seyir halideyken TC ve ABS ışıgı yanmaya başliyor ve kontağı açıp kapayınca sönüyor bunun sebebi ne olabilir?
2-) Yedek anahtarımın kumandası çalışmıyor pilini değiştirdim ölçüm yaptırdım ama çalışmadı.
3-) Yol bilgisayarındaki arızaları giderdim ama arızalar ekrandan gitmiyor.
4-) Kadran ışıklarının bazen bi tarafı bazende komple gidiyor vurunca geliyor.
5-) Dijital klimanın ortadaki düğmesinin ekran ışığı yanmıyor değişimi için detaylı söküm fotoları lazım.
6-) Kalorifer hiç ısıtmıyor.
7-) Kapılar kitlendiğinde camlar kapanmıyor.
:cool: Sol ön jantın kapağı yok ve kapaklar sökmek için anahtar yok ankara içi nerden temin edebilirim.
9-) Ankara içi orjinal ve daha uygun parça alabilceğim bi yer.
Son olarak aracımı 19000 tl ye aldım değişen yok sadece arka kapıda lokal boya var bu şartlarda fiyatı nasıl
şimdiden teşekkür ediyor herkese kolay gelsin hayırlı günler.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada ikamet ediyormuşsunuz.Forum Sponsorlarımızdan Opel Garage (Hakan bey) a gitmeniz durumunda bütün sorunlarınıza çare bulacaktır.Adresi Sol üst te yazmaktadır.

Syg