Trafİkte rezİl olduĞumuz anlar

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

Yeni bi başık altında toplanalım siftahıda normal olarak ben yapıyorum

Aracımda rolanti sensörünün fişi cıktığı zaman boşa alır almaz stop ediyordu bigün rampa yukarı ışıklarda durduk elfrenini çektim habire gaz veriyorum neyse kalktık yavaşladı birden trafik debriyaj gaz yapıyorum birden bi ayarsızlık oldu stop etti tam 5kere stop etmiştim yediğim kornalar yandan geçenlerin gülüşü siz düşünün sonrasında solu kapatıp hepsine yedirmiştim o kornaları :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hehehe güzel konu güzel olay :D Bende 88 swift vardı,debriyaj teli kopmuştu,vites geçiyodu zorda olsa,fakat boşa alınca durup stop edip istediğim vitese atıp tekarar hoplaya hoplaya marşa basıyordum,olayda kıbrısta olunca hoş olmamıştı :D :D

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hehehe güzel konu güzel olay :D Bende 88 swift vardı,debriyaj teli kopmuştu,vites geçiyodu zorda olsa,fakat boşa alınca durup stop edip istediğim vitese atıp tekarar hoplaya hoplaya marşa basıyordum,olayda kıbrısta olunca hoş olmamıştı :D :D
hahah :D bir olay daha benden astra g vardı dayımın benzin al demişti cok az calısmaz gaza gecmez dedi bende avmye girdim otoparka döndüm araba calısmıyor ibre biraz oynuyor ama gelmiyordu benzin geriye takıp aracı kontağa basarak cıkardım otoparkın asagı girişine kadar marsa basarak gittim yokus asagıda almıstı marsı :D milletin baskısları gene beni benden almıştı :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Trafiği bilmem de hiç sevmediğim bi komşumun meymenetsiz bakışları eşliğinde buji ıslattığımdan dolayı arabanın marş almaması, rezil kepaze olduğum ve arabayı yakmak istediğim andı. Bir buji buji kabosu seti bu kadar mı kepaze eder insanı...

Ha trafikte de hatırladım, ışıklarda farkında olmadan bir pejonun yanına fazla yaklaşmışım, adam gaza hafifden dokununca yan dikizliğin adamın arabasına sürttüğünü farkettim. Normal Afyon şartlarına arabadan inip kavgaya girişilmesin lazımdı ama adam camı indirip " şimdi ne gereği vardı, altı üstü 30sn bekleyeceksin cıkcıkcık" deyip kaldırdı. Yerin dibine girdim :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
sadece 2 gişe olan yerde biri hgs biri ogs tabi ben hgs deyken mazot bitti hars diye kaldım,arkamdakiler beni linç edecek sandım :D

he birde geçen tırla bir sokağa geri girmeye uğraşırken hafif serseri tipli 206lı öyle rayban ları felan takmış bir bağyan e hadi çıkta girelim dedi,öyle dedim kolay girip çıkmaz bu :) kadın demezmi büyükmü geldi diye :D

ben tabi ucundan tutta sen sokabilecenmi felan filanda mahalle esnafı yırtıldı o ara :D:D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
motosikletimi yeni aldım 170 km oldu ama yokuşta kalkış, dar alanda manevra ve park ederkenki halimden ben bile utanıyorum :)

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlarla tur atalım dedik neyse ışıklarda durdum yanıma bi tigra yanaştı camlar simsiyah ara gazı yeriyo bağrıtıyo egsozu falan :D bende gaza geldim kaltık falan tigra bi makaslara giriyor olmaz böyle bişey :D ışıklarda tekrar durduk birde ne göreyim kullanan kadın ve içerde iki kadın daha var kahkaha atıyorlar :D rezillik :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlarla tur atalım dedik neyse ışıklarda durdum yanıma bi tigra yanaştı camlar simsiyah ara gazı yeriyo bağrıtıyo egsozu falan :D bende gaza geldim kaltık falan tigra bi makaslara giriyor olmaz böyle bişey :D ışıklarda tekrar durduk birde ne göreyim kullanan kadın ve içerde iki kadın daha var kahkaha atıyorlar :D rezillik :D
kadın olduğuna eminmisin :D:D:D

Tigran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Birgün Antalya'ya doğru seyir ederken eski kasa Opel Astra F gördüydüm makas falan atıyor. O arada bizde 1.6 Vw Bora var
Bende bir tokatlayayım görsün gününü dedim. bir kapattım ufaktan ufaktan yanına yanaştım adamla göz göze geldik o arada bir ses duydum o an farkettimki lastik patlamış :D en rezil hikayem bu

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MertsAstra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Trafiği bilmem de hiç sevmediğim bi komşumun meymenetsiz bakışları eşliğinde buji ıslattığımdan dolayı arabanın marş almaması, rezil kepaze olduğum ve arabayı yakmak istediğim andı. Bir buji buji kabosu seti bu kadar mı kepaze eder insanı...

Ha trafikte de hatırladım, ışıklarda farkında olmadan bir pejonun yanına fazla yaklaşmışım, adam gaza hafifden dokununca yan dikizliğin adamın arabasına sürttüğünü farkettim. Normal Afyon şartlarına arabadan inip kavgaya girişilmesin lazımdı ama adam camı indirip " şimdi ne gereği vardı, altı üstü 30sn bekleyeceksin cıkcıkcık" deyip kaldırdı. Yerin dibine girdim :D
adam işini biliyo çaktırmadan lafını vurmuş :F

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Arabayı aldığımın 2.günüydü... Işıklarda yanıma Ford Sierra yanaştı, gaz veriyor falan... Bende depoyu yeni fullemişim...
Baktım araba döküliyor ayakta duracak hali yok, dedimki bi yardırayım şunla... Işıklarda kalktık ve acı tablo;
Kayseri'de yediğim bu tokadın sesi Erzurum/Oltu'dan duyuldu.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
İstanbul Yenikapı sahil yolunda ilerliyoruz altımızda pug307 var arkamıza eski kasa bi şahin yapıştı oynuyor falan arkadaşta du bi aklını alayım şunun dedi. adam eski kasa şahinle bir makaslar atıyor bir makaslar atıyor bide durup bekliyor falan o derece :D olum yapma tamam bırak dedik yaşadıklarımız normal değil :D arkadaş dinlemiyor. nasıl tokatlıyor şahin :D sanki s2000 e şahin kasası giydirmişler :D Allahtan adam sıkılıp bıraktı kaybolup gitti :D arkadaş en son direksiyonu ısırıyordu :D :rakir:travmayı hala atlatmış değil :D

Son düzenleme:

cagatay16

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
lise yıllarında kız arkadaşımı aldım gemeğe götürüyorum sıkışık trafikteödeki kadın vitesi geriye takmış bende duruyoruz diye kızla konuşuyordum çatırt diye ses geldi kadının arka tampon yerde benim clio sapasağlam:)o günün bana maliyeti tabi ehliyet olmadığı için tam 650 tl :)

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Bizde lise çağlarındayken araba kiralamıştı arkadaş.
Okul bahçesine bi girişimiz var akıllara zarar. Havanın biri bin para.
Sonra karneleri alıp okuldan çıkarken arkamızdaki bebek arabasını görmiyim devirmiştik. Allah'tan içinde bebek yoktu.
Bebek sahibi olan kadın gelip "YA İÇİNDE BEBEĞİM OLSAYDI??? HAYVANLAR!!!" diye bağırarak gereken postayı koydu.
Bizde bütün okulun kahkaha bombardımanı esnasında okuldan ayrıldık :(

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
yanlız ya içinde bebeği olsaydı ??
Ben kullanmıyodum aracı, kör müsün? denesi arkadaşım görmedi arabayı.
Lakin ezmedik be abi arabayı, çarpınca ses geldi bebek arabası devrildi.

Gerçi olacağı varsa o çocuk o bebek arabasından düşer, kafayı vurur yine ölür o ayrı mesele ama şansımız varmış.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
dayimin corsayi aldim bi aksam Hatunla gezdik falan eve birakacagim. Bostancidan sahil yoluna girmek gibi bir hata yaptim. Ne güzel yeşil yeşil isiklara takilmadan gidiyorum arkadan 1.16 geliyor gerçi 1.18 mi anlayamadim ama beni geçti baktim 1.16 yapistim peşine :) sarisin hatun görünümlü lejyoner arkadaşla kapistik dragosa geldik isiklarda cami indirdi beni gecemezsin aslanim dedi. Ben o ana kadar sarisinla yarisiyorum saniyorum :) akla bak hic öyle araba kullanan bayan mi olur :D. Benim kizada kepaze olduk tabi. :) daha 1 serisi BMW görünce temkinli davraniyorum :)

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Ben kullanmıyodum aracı, kör müsün? denesi arkadaşım görmedi arabayı.
Lakin ezmedik be abi arabayı, çarpınca ses geldi bebek arabası devrildi.

Gerçi olacağı varsa o çocuk o bebek arabasından düşer, kafayı vurur yine ölür o ayrı mesele ama şansımız varmış.
yanlız ya içinde bebeği olsaydı ??

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
İstanbul Yenikapı sahil yolunda ilerliyoruz altımızda pug307 var arkamıza eski kasa bi şahin yapıştı oynuyor falan arkadaşta du bi aklını alayım şunun dedi. adam eski kasa şahinle bir makaslar atıyor bir makaslar atıyor bide durup bekliyor falan o derece :D olum yapma tamam bırak dedik yaşadıklarımız normal değil :D arkadaş dinlemiyor. nasıl tokatlıyor şahin :D sanki s2000 e şahin kasası giydirmişler :D Allahtan adam sıkılıp bıraktı kaybolup gitti :D arkadaş en son direksiyonu ısırıyordu :D :rakir:travmayı hala atlatmış değil :D
walla konu harıka cenem agrıdı gulmekten :rakir:
mesele görünüşş değil mesele içindeki ciğerdeymiş demek ki

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Ben ışıklarda sağıma soluma bakarım. KAfama kestirdiğim biri olursa gaz veririm devirli devirli. Işık yanınca kapışacam sanan çakallar gaza basıp gider bende aynen yavaş yavaş yoluma devam ederim :D