Tigra Yakıt Sorunsalı

skaterext

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar biliyorum habire soru sorar haldeyim ama aracımı tanımaya çalışıyorum. geçen yakıt ölçeyim dedim. lpg ' yi depoyu full doldurdum, 200 km yakın 90-100 km hızla şehir dışında gittim gerisi şehir içi. depo 27 litre. tekrar doldurdum 25 litre aldı depo. ve 270 km yapmıştım. yani 100 km de 9.2 litre. sizce normalmi ? eger normal değilse neler yapabilirm. hoş gerçi daha diger sorunları için baktırmadım ama yinede yardımınız dokunabilir belki 9.2 litre fazla gibi geldi biraz bana cunki. :(:(

sonradan fark ettim yanlış yere açmışım konuyu ? özür taşıyablirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

cr0waz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim sanırım bu bütün tigralarda var güya ecotec motor fakan gavur hibi yakıt harcıyor ya bende çok çekiyorum

37LK007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelim.net
Biraz fazla.. Gaz - hava filtresine ve bujilere bi baktır. Birde araç ısındıktan sonra hararet kaçlarda seyrediyor. Standart 92 de durması gerekiyor.

fourtyseven

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar biliyorum habire soru sorar haldeyim ama aracımı tanımaya çalışıyorum. geçen yakıt ölçeyim dedim. lpg ' yi depoyu full doldurdum, 200 km yakın 90-100 km hızla şehir dışında gittim gerisi şehir içi. depo 27 litre. tekrar doldurdum 25 litre aldı depo. ve 270 km yapmıştım. yani 100 km de 9.2 litre. sizce normalmi ? eger normal değilse neler yapabilirm. hoş gerçi daha diger sorunları için baktırmadım ama yinede yardımınız dokunabilir belki 9.2 litre fazla gibi geldi biraz bana cunki. :(:(

sonradan fark ettim yanlış yere açmışım konuyu ? özür taşıyablirseniz sevinirim.

27 lıtre ile 270 km bıraz fazla yakmıs benım sattıgım arac ş içi 340- ş dışı 400 km cıvarıda yol yapıyordu aracın hava fılıtresı ,oksıjen sensoru ve bujılerı önemlı ölçüde etkıler yakıtı bunlara bır baktır derım