Sol arka cam açılmıyor!!!!!!!

MISTAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h aracım var.....sol arka cam açılıp kapanmıyor..hem ön düğmeden hem kendi düğmesinden hem de anahtar üzerinden(kapı kilit açma düğmesine uzun basınca camlar açılıyor ya)......
iç döşemeyi söktüm baktım cam açma dümesine enerji geliyor çünkü içindeki ışık yanıyor..yarın aküden 12 V çekip motora direk bağlayacağım sorun ya motor da yada motora enerjiyi getiren kablolarda bir kopukluk var....bu konuda bir tecrübesi veya bilgisi olar arkadaşlar yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler...(sigortasına da baktım bir sorun yok)

camtazia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cocuk kilidi olabilir mi acaba? aracın sol arka kapısında anahtarın girebileceği küçük bir anahtar var orayı cevirmeyi bi deneyin.

MISTAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kilit ile alakalı değil mi camın açılıp kapanmasını etkiler mi......Hem öyle olsa ön taraftan açılır diye düşünüyorum...ama bi deneyeceğim çok teşekkürler

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cocik kilidi ile alakası yok onun. o zaman önden çalisirdi..

Bizim G kasalarda da çok sık oluyor bu. en aizndan bende çok olur. içindek düzenekte sıkıntı oluyor. teli kopmus olabilir. içinde bir plastik parça var o kırılmıs olabilir. ortama 30-40 liraya yapiyolar..

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapını soketi yerinden çıkmış oluyo ama onu takarken yönünü tam denk getirmek lazım takılmış gibi görünüp tam oturmuyo çünkü Astra H da zaman zaman oluyo bu

E

evrim119

Bilgi Girilmemiş
Bizim Astra G'de de olmuştu. Çocuk kilidi açık kalmış. Sol arka camın açma düğmesine bastığımda kapının içinden bir ses geldi. Camı açan motor yerinden çıkmış, boşluğa düşmüş, ama çalışıyordu. Açma-kapama düğmesine bastığında içeride dönüyordu ama cam oynamıyordu. Sonradan serviste yaptırdık..

mustyy1616

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h aracım var.....sol arka cam açılıp kapanmıyor..hem ön düğmeden hem kendi düğmesinden hem de anahtar üzerinden(kapı kilit açma düğmesine uzun basınca camlar açılıyor ya)......
iç döşemeyi söktüm baktım cam açma dümesine enerji geliyor çünkü içindeki ışık yanıyor..yarın aküden 12 V çekip motora direk bağlayacağım sorun ya motor da yada motora enerjiyi getiren kablolarda bir kopukluk var....bu konuda bir tecrübesi veya bilgisi olar arkadaşlar yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler...(sigortasına da baktım bir sorun yok)
kapıya giren kablo demetindeki kablo kopmuştur büyük ihtimalle o kablo demetindeki kabloları kontrol edin problem çözülecek

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düğmeye basınca motor sesi varsa ufak meblaya hallolabilir motordan ses yoksa şansına kalmış

MISTAA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize teşekkürler arkadaşlar...Sorunu halloldu + gelmiyormuş iç döşemeyi söktüm arka sigortalara giden kabloları buldum ölçü aleti ile kopuk yeri tespit ettim sonra orayı eklrdim güzelce sorun ortadan kalktı..herkese tekrar teşekkürler

ajans0707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecms olsn