Ses bozuklugu

Sonkadeh10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
USB ve micro kart dan mp3 ve video oynattigimda ses kalitesi berbat cikiyor ama radioda o kadar bozuk ses cikmiyor. Acaba sorun nereden kaynaklidir. Aracim 2011 model opel insignia 2.0

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Benim önerim youtube üzerinden yüksek kalitede yüklenmiş videolardan mp3 çevirmelisiniz. Bu şekilde düzgün ses alabilirsiniz. Ayrıca @necvoxsocial hocam konuya davetlisiniz. Detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Sonkadeh10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasip bey o şekilde de denememe rağmen sonuç yine aynı . aracımı yeni aldım daha önceki aracım da ayni mp3 leri daha kaliteli dinleyebiliyordum

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kullandığınız medya dosyaları başka cihazlarda denenmiş olduğuna göre dosyaların kalitesinde sorun yok. Peki aracınızda kullandığınız cihazın marka, modeli nedir? Cihaz hep mi böyle idi, sonradan mı oldu? Ses ve eq ayarlarını kurcaladınız mı hiç?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Anlıyorum hocam. @necvoxsocial hocam bu konuda detaylı bir açıklama yapacaktır. Bizde diğer arkadaşlarla bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışalım.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sese bakarak Yazılımsal bir hata gibi görünüyor..Belki güncelleme yapılarak düzelebilir..

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
İlk olarak fabrika ayarlarına sıfırlama (cihaz menüsünden) ile başlanılabilir, bu işe yaramazsa yeniden yazılım (yazılım dosyalarını bulabilirseniz, navigasyon sd kartına atılıyor, ilk açılışta kendi kendine yazılım yüklemesi yapıyor) yüklenilebilir, bu da işe yaramazsa bağlantılar kontrol edilmeli diye düşünüyorum.