Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

V

volumtebe

Bilgi Girilmemiş
kardeş benide yaz listeye ilk maaşımla alacam bitane inş nasipse

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D tmm yasin abi ne iş yapıyosun sen beni de al o işe ilk maaşla araba alıyosan

ben ist dayım gencer abi özledim sakaryayı şimdiden şubat başı ordayım inş. büyük bi buluşma yapalım kuzuluk iyi gider bu soğuklarda :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hep buralardayım da sizden ses yok:D büyük bi organizasyon hazırlayalım ya:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burdayız arkadaşlar...Yani kendi adıma...Yasin benim çacukluk arkadaşım...Gsi almak istyor ve alıcak sanırım..Şuan elinde tek kapı Lada Samara var....Hatta hatırlarsınız Sevket'in ilk geldiği buluşmada serdivanda çamurlu bir mekanda resim çekmiştikk...O resimleri çeken arkadaş...

BU arada geçen hafta içi Aşkın'ın kaltuk sorununu hallettik....Bayağı zahmetli,cesaret isteyen bir işti ...ama tanıştığımız usta bunların altından kalktı...Atatürk sanayinde Ali usta...Sohbeti,becerisi,işçiliği çok güzel ustamızın...BUndan sonra döşeme,oto kuaför ve cam filmi işi olan varsa haber versin..Bu konudaki sıkıntılar için mekanımızı bulduk...Hayırlı olsun :) :) Dimi Aşkın...İki çift lafta sen konuş Ali Usta hakkında... :) :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burdayız arkadaşlar...Yani kendi adıma...Yasin benim çacukluk arkadaşım...Gsi almak istyor ve alıcak sanırım..Şuan elinde tek kapı Lada Samara var....Hatta hatırlarsınız Sevket'in ilk geldiği buluşmada serdivanda çamurlu bir mekanda resim çekmiştikk...O resimleri çeken arkadaş...

BU arada geçen hafta içi Aşkın'ın kaltuk sorununu hallettik....Bayağı zahmetli,cesaret isteyen bir işti ...ama tanıştığımız usta bunların altından kalktı...Atatürk sanayinde Ali usta...Sohbeti,becerisi,işçiliği çok güzel ustamızın...BUndan sonra döşeme,oto kuaför ve cam filmi işi olan varsa haber versin..Bu konudaki sıkıntılar için mekanımızı bulduk...Hayırlı olsun :) :) Dimi Aşkın...İki çift lafta sen konuş Ali Usta hakkında... :) :)

hadi hayırlısı olsun . zaten bu Ali ler bi başka canım:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şenlendi birden sayfa ..Kıvılcımmı bekliyordunuz...?Ben dahil... :)