Periyoduk Bakım

smhcn

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Internet uzerinden bakim seti, filtre vb urunler icin hangi siteyi tercih edebilirim ? Ornegin,

onlineyedekparca.com
opelotoyedekparca.com
generalopel.com

siteleri uzerinden alisveris yapaniniz var mi varsa deneyimlerini aktarabilir mi ? Mesela MANN Bakim Seti 169 TL onlineyedekparca.com'da alinir mi ?

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Hepsi ile alışveriş yaptım. Gayet hızlı ve güvenilir. Mann filtre orjinal Gm ile aynıdır.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hepsi ile alışveriş yaptım. Gayet hızlı ve güvenilir. Mann filtre orjinal Gm ile aynıdır.
Ben de öyle düşünüyordum evet gm filtrelerin üzerinde mann yazıyor. Ama sadece hava ve polen filtrelerinde. Yakıt ve yağ filtrelerinin markası hengst. Kafama aralarındaki fiyat farkı da takıldı.
Gm filtre seti 430tl ilen mann filtre seti 239tl. Bir yerde de araç üreticisi markasıyla satılanlar ile filtre üreticilerinin markasıyla satılanlar arasında kalite farkı olduğunu duydum. Ama hala emin değilim. Bosch zaten düşünmüyorum 195tl. Gönlüm sanki yine gm'den yana filtre seti için... Ben de onlineyedekparça.com'u tercih etmeyi düşünüyorum. Daha önce orjinal gm torpido ayırıcı almıştım.

Son düzenleme:

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Ben de öyle düşünüyordum evet gm filtrelerin üzerinde mann yazıyor. Ama sadece hava ve polen filtrelerinde. Yakıt ve yağ filtrelerinin markası hengst. Kafama aralarındaki fiyat farkı da takıldı.
Gm filtre seti 430tl ilen mann filtre seti 239tl. Bir yerde de araç üreticisi markasıyla satılanlar ile filtre üreticilerinin markasıyla satılanlar arasında kalite farkı olduğunu duydum. Ama hala emin değilim. Bosch zaten düşünmüyorum 195tl. Gönlüm sanki yine gm'den yana filtre seti için... Ben de onlineyedekparça.com'u tercih etmeyi düşünüyorum. Daha önce orjinal gm torpido ayırıcı almıştım.

Şu torpido ayırıcı bende düşünüyorum. Nasıl işinize yaradı mi?

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
O ayırıcı raf olmadan düzensiz oluyo içiçe oluyor herşey, torpidonun üst kısmı ölü alan oluyor. Faydalı bence. Yerini koyup kendini çalan gm'ye sevgiler...

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
O ayırıcı raf olmadan düzensiz oluyo içiçe oluyor herşey, torpidonun üst kısmı ölü alan oluyor. Faydalı bence. Yerini koyup kendini çalan gm'ye sevgiler...

Yok o bayilerin işgüzarlığı. Çakmak ve küllük için de aynı muhabbeti yapıyorlar. Bu araçlar gemiden indiğinde hepsi bagajda paketli şekilde her araçta geliyor. Sonra bayi bunları parayla satıyor.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et

IMG_20191116_132934.jpg
Böyle görünüyor...

• Beğen
Tepkiler: Mtunc