Opel Garaj özel servis

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

0555 269 66 72

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
10/40 mobil1 kaç lira ustam?

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun hakan abicim

Son düzenleme:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
99 model vectra gls far açma mekanizması fiyatı verebilirmisiniz acaba (ön sis farı butonlu)

ORCUN77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
astra f sag ön otomatık cam mekanızması nekadar uygun bıse bulabılırmıyız acaba

skoroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
usta bende 2001 vectra 1,6 elegance var.klima komprosor çıkış borusu delindi gaz kaçtı.klima soğutmuyor.sizdeki fiyatı nedir.elinizde varmı.boru alimünyum.selamlar....

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
benımd evıraj denge cubugum yok

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
bu astra H kolçağı bulunurmu...(yan sanayi)

zafira B değince yok diyorlar ama astra H ile aynı olduğunun farkında değiller.
yani Zafira B için...

(piyasadaki çin malı kolçakları kastetmiyorum.orjinalle aynı olan yan sanayi).yoksa bulabilmek mümkün mü?

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
vectra 2001 1.8 elegancecastrol 10/40yag +yag fitre =hava + polen filtre=çift tırnak gm 4 buji=ön balata =sağ-sol amortisör üst kafa DELPİ=sağ-sol arka üst kafa fişek delpi=sol rot kolu delpi =bor power s 250=FİYAT VERİRSENİZ MEMNUN OLURUM

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
sincandan gelirken başkent sanayi sitesine mi döncez yoksa şaşmaz tarafına mı döncez usta ne tarafta sizin dükkan.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
.........

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
sincandan gelirken başkent sanayi sitesine mi döncez yoksa şaşmaz tarafına mı döncez usta ne tarafta sizin dükkan.
sincandan gelirken şaşmaza gir şaşmazda ana caddeyi takip et yol bitene kadar opeti falan geç yol bitince mecburi sola dönüş var sola dönünce sanayinin içerisinde sanırım hazey motorun 2 üstü mercedes yedek parçacısı tabelasından sağa gir sokağın bitiminde opel garajı görürsünüz..

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Expertiz için bugün 2004 vectra confort bir aracı opel graja götürüdüm. Sağolsunlar usatlar aracın seceresini çıkardılar ve neredeyse golü 90'dan yemeden önce beni kurtardılar. Huzurlarınızda tüm opel garaj ustalarımıza teşekkür ediyorum. Bir opel elbetteki alıcam ama şunu biliyorumki ilerdeki aracımın hertürlü bakımı vsvs işlerini kesinlikle opel garajdaki ustalarıma yaptırıcam.
Arabayı almadan önce gözü kapatıp aracıda bırakıp rahatlıkla uyuyabileceğim servisimide arabadan önce böylece bulmuş oldum. :)

Tekrar teşekkürler...

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık umarım aradığınız opel'i bulursunuz.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Expertiz için bugün 2004 vectra confort bir aracı opel graja götürüdüm. Sağolsunlar usatlar aracın seceresini çıkardılar ve neredeyse golü 90'dan yemeden önce beni kurtardılar. Huzurlarınızda tüm opel garaj ustalarımıza teşekkür ediyorum. Bir opel elbetteki alıcam ama şunu biliyorumki ilerdeki aracımın hertürlü bakımı vsvs işlerini kesinlikle opel garajdaki ustalarıma yaptırıcam.
Arabayı almadan önce gözü kapatıp aracıda bırakıp rahatlıkla uyuyabileceğim servisimide arabadan önce böylece bulmuş oldum. :)

Tekrar teşekkürler...

that's it ! diye bir deyim var hani budur diyebileceğimiz.. budur işte.

microp06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
selamlar tam benim aradıgım konu :) vectra b kasa 97 bende 10000 bakımı yaptırcam aracım 144.000de 500 km sonra yag,hava,polen filitreleri 5lt yag bujiler ve klima gazı bunların fiyatlarını bildirirmisiniz? teşekkür ederim.