Opel crossland 2021

Albayrak55

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba opel crossland 2021 elegance almayı düşünüyorum hararet sorunu vb şeyler söyleniyor acaba bu konuda hakkında kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim acilinden

Emre218

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fiyatına göre çok güzel araç motorlarıda çok güzel performanslı vw nin TSİ motorlarından bile daha az yakıyor 1.2 turbolar ben hararetle ilgili bi sorun olduğunu düşünmüyorum her araçta bütün markalarda sorun olabilir servisler bütün firmalarda ilgisiz ve bilgisiz lakin opel müşteri hizmetleri gerçekten aracının arkasında duruyor ve yardımcı oluyorlar geçenlerde aracımın motorunda terleme oldu müşteri hizmetlerini aradım hemen bayiye yönlendirdiler Servisler kötü ama müşteri hizmetlerindeki Opel çalışanı bana yardımcı oldu ve sorunumu çözdüler ve yaşadığım olumsuzluklar içinde 45 bin bakımını hediye ettiler Opel Türkiye müşteri hizmetlerine güvenin ama servislere asla güvenmeyin benim söyliyceklerim bu kadar araç hakkında da Opel bunlar 100 yıllık tarihi var ben memnunum . Başka hiç bir firmanın müşteri hizmetleri böyle aracının arkasında duranını görmedim .

Albayrak55

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Çok sağol kardeşim ben de elegance 1.2 turbo benzin 2021 aldım dün aşırı iyi araç at gibi maşallah

Emre218

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Çok sağol kardeşim ben de elegance 1.2 turbo benzin 2021 aldım dün aşırı iyi araç at gibi maşallah
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın Bayi araçları teslim ederken lastik havalarını yüksek teslim ederler onları 36 yada 34 yapın 34 yaparsanız konfor 36 yaparsanız yakıt ekonomisi iyi olur ek olarak kesinlikle kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun araç hakkında önemli bilgiler mevcuttur