Opel corsa 2013 sabah silkeleme

A13dtc

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba, opel corsa 2013 dizel aracim var sabah calistirdiktan sonra 2bin 3 bin devirlerde rolanti dusuyor cikiyor gazi kesince normal devirde duruyor sıkıntı yok fakat 2.500 3 bin devirlerde rampa yukari cikarken gene silkeme yapiyor ama 5 dk sonra duzeliyor motor isindiktan sonra birsey yok valla yordu bizi ya. Erzuruma gittim donuste ariza yapti partikul filtresi basinc sensoru hay dedik araba ariza isigi acti rampada 40 duz yolda 70 1.500 devri gecmiyor oncesinde partikul filtresi sicaklil sensoru degisti durum bu

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba, opel corsa 2013 dizel aracim var sabah calistirdiktan sonra 2bin 3 bin devirlerde rolanti dusuyor cikiyor gazi kesince normal devirde duruyor sıkıntı yok fakat 2.500 3 bin devirlerde rampa yukari cikarken gene silkeme yapiyor ama 5 dk sonra duzeliyor motor isindiktan sonra birsey yok valla yordu bizi ya. Erzuruma gittim donuste ariza yapti partikul filtresi basinc sensoru hay dedik araba ariza isigi acti rampada 40 duz yolda 70 1.500 devri gecmiyor oncesinde partikul filtresi sicaklil sensoru degisti durum bu
Arıza kodu varmı ona bakılmalı sonrasın da egr manifold intercool temizliği yaptır bir bak

• Beğen
Tepkiler: A13dtc

A13dtc

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba , cok tesekkur ederim ilkin cevap yazamadim sag olsun form yetkilileri cozdu. Maalesef herhangi bir hata kodu vermiyor

Corsa182

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Bende 2014 dizel corsa var. Egr valfini temizletmeme rağmen sorun yani silkeleme devam etmekte fakat araç sıcak hava da yada ısındığında hiç bir sorun yaratmıyor. sebebinin bir türlü çözemedim maleseff.