Opel Astra H cd30 MP3 bluetooth Navi70 ve diğer teyplerin teyp kodlarını çözme

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet ayriyetten bir parca takarsanız kesmez hatta teyp açık bırakın kapılar örtük kalsın bekleyin 25 dakika sonra teyp otomatik kapanacaktır
Anladım teşekkürler. Ben bir de head up Display aldim obd portuna takacagim kontagi kapatinca 10 sn sonra kapaniyor ama obd den sokmedigim icin onda da boyle bir durum olur mu?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Anladım teşekkürler. Ben bir de head up Display aldim obd portuna takacagim kontagi kapatinca 10 sn sonra kapaniyor ama obd den sokmedigim icin onda da boyle bir durum olur mu?
Elektrik kesicekmi bak kesmiyorsa ondada yapar abi

• Beğen
Tepkiler: İusta

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Akü voltajı birden düşmez amperden çalıyor dur buda uzun vadede dedikleri gibi sorun çıkarır çünkü araç elektriği kesemez body beyni normalde 25 dakikada tüm elektriği kapatır
Hocam bu kapanmama sorununu satıcıya sordum şöyle bir cevap verdi:
"you can remove red wire from the bluetooth module, and then connect it to ACC, not BAT"-"You can remove the black wire and red wire from the bluetooth adapter and connect red wire to ACC and black to GND again to avoid consuming the battery"
ne yapmam gerektigini anlamadım. Ne demek istemiş?

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam bu kapanmama sorununu satıcıya sordum şöyle bir cevap verdi:
"you can remove red wire from the bluetooth module, and then connect it to ACC, not BAT"-"You can remove the black wire and red wire from the bluetooth adapter and connect red wire to ACC and black to GND again to avoid consuming the battery"
ne yapmam gerektigini anlamadım. Ne demek istemiş?
Yazdığına göre modülden çıkan kırmızı kabloyu direk 12volta değil radyonun arkasındaki acc kablouna bağlayın. Diğer cümlede siyah ve kırmızı kabloyu yine çıkarıp siyahı şaseye kırmızı acc olan kabloya bağlayın yazıyor. Sanırım iki adet kırmızı kablosu var modülün

Sanırım acc kontağı açtığında 12 volt gelen kablo

İusta

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yazdığına göre modülden çıkan kırmızı kabloyu direk 12volta değil radyonun arkasındaki acc kablouna bağlayın. Diğer cümlede siyah ve kırmızı kabloyu yine çıkarıp siyahı şaseye kırmızı acc olan kabloya bağlayın yazıyor. Sanırım iki adet kırmızı kablosu var modülün

Sanırım acc kontağı açtığında 12 volt gelen kablo
Yok ikisi farkli yerlerden yazilmiş mesaj kirmizida ayni kabloyu kastediyor ama ben kablolari nereye baglayacagimi hâlâ anlamadım :)

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yok ikisi farkli yerlerden yazilmiş mesaj kirmizida ayni kabloyu kastediyor ama ben kablolari nereye baglayacagimi hâlâ anlamadım :)
Kabloların üzerinde semaları olur üstad aynı şekilde senin aracın teyp üzerinde hangi kablo nedir belirtir o iki yeri karşılaştır ona göre bağla

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
aux var ise teyp içine gizli şekilde bluetooth yapabiliyorum. mikrofonlu mikrofonsuz farketmez.

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et

kadyr.53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Gücü filan nereden alıyorsun paylaşırmışım bizimle
teyp içinden ölçerek alıyorum. arka soketten sabit takılanlardan değil yani. bluetoothmodul olarak aratınca instagram sayfamda paylaşımlarım çıkıyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
teyp içinden ölçerek alıyorum. arka soketten sabit takılanlardan değil yani. bluetoothmodul olarak aratınca instagram sayfamda paylaşımlarım çıkıyor
Sayfanı versene ben teybin içine açmak istemedigim için almadım yoksa direk stereo ses te alınıyor aslında yapayım ya

• Beğen
Tepkiler: kadyr.53