Njoy için Torpido soğutma

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar torpidoyu söktüm ve sol tarafta gelen borunun ucundaki tıpayı çıkarınca torpido direk soğutmalı oluyor.yalnız torpidoda her hangi bir açma kapama olayınız olmuyor.bu parçayı bulabiliriz ama kodu filan lazımdır herhalde. birde hortum direk delik ağzında değil. arasında böyle 2-3 cm. boşluk var. sanırsam açma-kapama mekanizması olunca tam oturur. bu parçanın kodunu bilen varsa veya önerisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim...( bu arada forumda aradım bulamadım varsa özür dilerim )

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bı ara gıttı gıdıyorda satıyolardı 15 tl torpıdo sogutma ıcın surmelı kapak sımdı baktım öyle bır urun yok

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
saolasın burak bende parçacılardan bir araştırayım...ama yine de yardımlara açığız :)

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servis mutlaka bulur ve temin eder..
boşuna başka yere bakmayın..

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
18 40 708 parça numarası bu arkadaşlar...

benfenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attachment.php

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oluyor bu ? klima açınca mı çalışıyor? biraz açarmısınız ?

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
evet klima açınca veya kışın kalorifer açınca devreye girmiş oluyor.ama şu an benim araçta sürgülü kapak olmadığı için klimayı açtığım zaman sadece torpidoya gelen havayı engelleme şansım yok...parça numarasını buldum nasıl olsa parçayı da buluruz...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz de de var galiba burak yazdığına göre bizde uygulasak ne faydasını görürüz? yani ciddi ciddi iyi soğuturmu suyu ? .uygulaması usta işimi ?

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne oluyor bu ? klima açınca mı çalışıyor? biraz açarmısınız ?
bu sistemin amacı yazın uzun yolda mesela klima açık gidiyoruz malumunuz içtiğimiz sular araç içinde hemen ısınıyor pet suları veya kola gibi içeceklerimizi torpidoya koyduğumuzda kılimadan gelen serin havayla ısınmasını geciktirmek güzel ve kullanışlı bir sistem bizim eski chevrolet covette 1978 model aracımızda vardı ilk gördüğümde pek anlam veremedim sonra fonksiyonunu öğrenince helal olsun adamlara dedim:). sistem aslında çok basit havalandırma sistemine bağlı bir hortum torpidonun müsait bir yerine bağlı tabi kılimadan gelen serin havanın istenildiğinde torpidoya girişini kesmek ve açmak için borunun torpidoya girişinde bir sürgü veya ona benzer bir parça var.