!!!mazot pompasi arizasi!!!

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabahları zor calısma sıkıntısıyla servıse goturdugum arabamın mazot pompası bozuk dedıler,cıft kafalı elektronık pompa tamırde olmaz yenısını takıcaz 5000 tl gıbı masrafı cıkar dedıler.bu arada arac servıste ıkı gun kaldı.yaptırmadım tabıkı.aracı servısten aldım ve goturmedıgım usta,pompacı kalmadı..herkes pompa degısecek dedı bu surec haftalarca surdu....daha sonra kendı cabamızla arızayı bulduk sorun enjektör gerı donus hortumunun catlak olmasıyla hava almasıymıs,hava alıp mazotu gerı ıtıyormus.hortumu ve plastık t lerı degıstırdık tabıkı ve servısın 5000 tl dedıgı işi 5 tl ye halletmıs olduk:)
arkadaslar dızellerde bu kronık bır sorun bu tarz şikayetı olan arkadaslar benımle ırtıbata gecerse yardımcı olmaya calısırım sakın gıdıpte mılyarlarca para harcamayın bosu bosuna!!!

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler..cok sukur hallettık ama serwısın hıkayeden ıbaret oldugunu bıkere daha gormus olduk

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tebrikler ve geçmiş olsun. Yaptığınız da işbilmez servislere kapak olsun...

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en ufak bı sıkıntıda parca degısmeyı bu ısten hıc anlamayan adamda yapar zaten cozum uretmek dusunmek serwısın degılde kımın ısı cok mrk edıyorum bıde sunu cok mrk edıyorum acaba ıkı gun boyunca aracın uzerınde ne gıbı deneyler yaptılarda pompanın arızalı oldugu kanısına wardılar??yada aklıma şu gelıyo benım arabayı bıraktıgım yerden gerı almıs olmam aracı bıkere bıle mekanık kısma alıpta bı tetkık bıle yapmamıs olabılırler..mazot gelmıyosa pompa bozuk,klıma calısmıyosa klıma motoru bozuk cok kolay kararlar bunlar.o parayı harcıycak olan durumunu dusunmuyolar tabıkı.
bıkerede sag on camım acılmıyodu cam motoru degısecek dedıler sanayıde sıgortasını deıstırdık calıstı:) malesef sanayıde iş yapamayan ne kadar tembel adam warsa hepsını serwıslere doldurmuslarrr...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun 5.000 tl ve 5 Tl güzel rakamlar her ikiside :)

arcatoprak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bunu sevmiyorum... servis yada dışarıdaki ustalar hep aynı şeyi yapıyorlar...
geçen başımdan geçen bi olayı paylaşıyım...
Bmw X3 jipim var. arka sağ taraftan bir ses geliyo anlatamam. dedimki garanti difransiyeli kucakladım. borusanda 4 gün kaldı, difransiyel akslar hepsini çıkarttılar tek tek inceliyorlar. sonra tamam deyip verdiler arabamı geri. 2.295 lira ödedim. ses kesilmedi tabi. bende tanıdık egsozcuya gösterdim belki anlar diye. amortisörün vidası gevşemiş, boştaymış. sesi o yaparmış. 15 lira verdim sorun çözüldü. tabi borusandan paramı geri aldım + bakım hediye ettiler. tabii borusanla ettiğim kavgayı bi ben bilirim bide müdürleri.

yyygt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emınım her avrupa oto kullanıcısının bu tarz sorunları olmustur durum hep aynı malesef :(