Lpg ayarını bızde yapabiliriz

hipokrat724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda Landi Rezzo Evo lpg kiti mevcut.Ayar kablosu var ancak yazılımı maalesef yok.Elinde LR EVO setup dosyası olan var mı acaba? Belli bir ücret karşılığı satın almak istiyorum.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Bende lpg kablosu aldım sistem stefanelli kendi ayarımı kendim yapabiliyorum,sizin konunuz da hala çözüme ulaşmadıysa üye olduğum bi lpg forum sitesi var oradan yardım alabilirsiniz buradan ismini paylaşmamda umarım sıkıntı yoktur,
http://www.mscsi.net/destek/

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de o forumda öğrendim.çok yardımseverler gerçekten

Sony Z5 ile gönderildi

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ordan alıp kablomu kendim yapıyorum. kurtulduk boşa kalibrasyon yaptırmaktan :)

berberoglu70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Bende lpg kablosu aldım sistem stefanelli kendi ayarımı kendim yapabiliyorum,sizin konunuz da hala çözüme ulaşmadıysa üye olduğum bi lpg forum sitesi var oradan yardım alabilirsiniz buradan ismini paylaşmamda umarım sıkıntı yoktur,
http://www.mscsi.net/destek/

Cahilliğime verin. LPG li araca yeni biniyorum.
Nasıl bir ayardan bahsediyorsunuz? Açıklar mısınız?

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah ,hepimiz her şeyi bilemeyiz birçok şeyi bende burdan öğrendim ve hala öğrenmeye devam ediyorum,
sorunuza gelecek olursak aracınızın lpg kitini öğrenip uygun kabloyu edinirseniz birazda ilgiliyseniz basit,
yukarda verdiğim link size yardımcı olacaktır.

berberoglu70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah ,hepimiz her şeyi bilemeyiz birçok şeyi bende burdan öğrendim ve hala öğrenmeye devam ediyorum,
sorunuza gelecek olursak aracınızın lpg kitini öğrenip uygun kabloyu edinirseniz birazda ilgiliyseniz basit,
yukarda verdiğim link size yardımcı olacaktır.

Teşekkürler.]

muhammettas

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
kabloyu ve yazılımı almıştım ben araca lpg ayarını çekmiştim 3 gün sonra müşteri çıkmıştı satmıştım :) şimdi bindiğim vectra karbüratörlü, lpgcilere para kaptırmaktan artık bıktım. kendi gaz ayarımı kendim yapıyorum. şansamıdır bilmem ama şuan 100km de 30 tl yakıyor aracım , sadece sabahları biraz tekleme oluyor.

gaz ayarını alttaki sitedeki yazanlara göre kendimce yaptım . karbüratörlü araç sahipleri deneyebilirler

https://www.otoayar.com/karburatorlu-araclarda-gaz-ayari-nasil-yapilir/