LED far ampulu??

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ekteki resimlerde görülen ölçülerdeki LED far ampullerinin ön veya arka kısımlarının Corsa D aracımızdaki farlarımıza sığması mümkün mü? ve montajında bir problem var mıdır??
Ayrıca çok hararet yaptığı için sorunlara sebep olduğu konusuna ne dersiniz??

Ekli dosyalar

• H7.jpg
    H7.jpg
    7.1 KB · Görüntüleme: 30
  • H1.jpg
    H1.jpg
    6.8 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harareti ve montaj sorunu dışında nacizane fikrim bence hiç led ampullere bulaşmayın derim çünkü odaklaması farklı olduğu için yeterli aydınlatma yapamıyor hele ki kısa farda.uzun farlardada sadece şimşek etkisi yani bixenon farlardaki gibi bir etki yarattığı için tercih edilmek isteniyor fakat aydınlatması çok başarısız.

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Kaliteli bir led halojenden de xenon dan da daha iyi aydınlatıyor.Ben hepsini denedim.Led iyi.Tavsiye ederim,yalnız kapak kapanmayabilir,oraya bir formül bulman lazım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracıma H4 led ampul almıştım ama bir gün kullandıktan sonra iade ettim. Nedenine gelince; aydınlatmada, kısalarda iyi sonuç almıştım ama uzunlarda ışığın fazla dağılması nedeniyle iyi sonuç almadım. Sonradan yapılan bu tür düzenlemeler ne yazık ki orijinal donanımlar kadar başarılı olmuyor..

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma H4 led ampul almıştım ama bir gün kullandıktan sonra iade ettim. Nedenine gelince; aydınlatmada, kısalarda iyi sonuç almıştım ama uzunlarda ışığın fazla dağılması nedeniyle iyi sonuç almadım. Sonradan yapılan bu tür düzenlemeler ne yazık ki orijinal donanımlar kadar başarılı olmuyor..
Uzun farlar ve sis farları ile oynanmamalı abi aynen

Sony Z5 ile gönderildi

a.culcu

Kayıtlı Kullanıcı
02-Adıyaman
Siteyi ziyaret et
Ben sadece kısalara taktım.Kısalarda sorun yok sadece far yükseklik ayarı değişebiliyor onu ayarlarsan sorun yok.

badwet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led ampuller ile optik uyumu sağlamanız imkansız. Far reflektörleri bir milimetrenin 15/1000 hassasiyetiyle tasarlanıyor gelişen teknolojiyle şu anda belki daha da hassastır. Işığın halojenden çıktığı noktaları led ile tam yakalayabilmeniz mümkün değil. Yolun önünüze düşen kısmı iyi aydınlanıyordur bu sürücüyü yanıltıyor. 75 ve 100 metrelerde durum iyice vahimleşiyor.Tabiiki tercih sizin ama gece karşıdan farları ayarsız araçlar gelince hakikaten zor durumlar oluşabiliyor.