Kuş Pisliği Nasıl Çıkarılır

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araç kaporta tamirinde serviste kaldı 3 gün üzerinde kalmış görüntü malesef çıkmıyor

Ekli dosyalar

• 0B1C52A3-9487-460B-A031-8D71D46502F4.jpeg
    0B1C52A3-9487-460B-A031-8D71D46502F4.jpeg
    293.9 KB · Görüntüleme: 283

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..Sanırım ordaki boyayı yemiş gibi görünüyor...En azından fotodan öyle anladım..Bir miktar rötuş boyasıyla kapatmak gerekebilir..Birde kalın pasta veya kil ile deneyin..Yine çıkmazsa malesef dediğim gibi rötuş gerekecek..

• Beğen
Tepkiler: Murat

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sıkıntı bende de var. Neredeyse yapmadığımız işlem kalmadı ama yinede lekeyi yok edemedik. Kuş pisliği resmen boyanın kimyasını değiştirmiş. Size çok geçmiş olsun. Neyseki plastik aksamınızda. Az bi boya ile işiniz çözülür.

• Beğen
Tepkiler: Murat

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, boya yanmış. Üstteki vernik boyaya kadar gitmiş yani. Kuş pisliği böyle maalesef. Allahtan plastik aksamda, boyatsanız da rötüş yaptırsanız da bence çok sorun olmaz. Zira siyah arabada çok sırıtmış. Canınızı sıkmak için söylemiyorum, ben de çok takılırım böyle şeylere. Sürekli gözüme batar.
Benim de şoför kapısına yandaki arabanın kapısının çarpmasından olacak, kapının temas ettiği yerdeki boya gitmiş. Bizim sitede park yeri değil ama park edenler biraz sorunlu maalesef. Ben de ona takıldım bu aralar.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Tek çaresi, araçta ıslak mendil, su vb bulundurmak ve görür görmez temizlemek...
Bende de var bi tane iz...

• Beğen
Tepkiler: husooz

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, boya yanmış. Üstteki vernik boyaya kadar gitmiş yani. Kuş pisliği böyle maalesef. Allahtan plastik aksamda, boyatsanız da rötüş yaptırsanız da bence çok sorun olmaz. Zira siyah arabada çok sırıtmış. Canınızı sıkmak için söylemiyorum, ben de çok takılırım böyle şeylere. Sürekli gözüme batar.
Benim de şoför kapısına yandaki arabanın kapısının çarpmasından olacak, kapının temas ettiği yerdeki boya gitmiş. Bizim sitede park yeri değil ama park edenler biraz sorunlu maalesef. Ben de ona takıldım bu aralar.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Bende malesef ufak şeylere takılırım..Aslında hiç gerek yok ama hastalık gibi :)..Bir önceki aracımın Ön kaputun sol tarafının küçük bir bölümü çocuklar çizmiş..Satarken insanların sorun çıkartacağını bildiğim halde Fazla göze batmamasına rağmen boyatmıştım...

Tek çaresi, araçta ıslak mendil, su vb bulundurmak ve görür görmez temizlemek...
Bende de var bi tane iz...
Bende bagajda su(genelde cam suyu için)içerdede ıslak mendil bulundurum @Murat beyde belki bulunduruyordur ama malesef serviste üçgün yatınca olmuş..

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Bende malesef ufak şeylere takılırım..Aslında hiç gerek yok ama hastalık gibi :)..Bir önceki aracımın Ön kaputun sol tarafının küçük bir bölümü çocuklar çizmiş..Satarken insanların sorun çıkartacağını bildiğim halde Fazla göze batmamasına rağmen boyatmıştım...

Bende bagajda su(genelde cam suyu için)içerdede ıslak mendil bulundurum @Murat beyde belki bulunduruyordur ama malesef serviste üçgün yatınca olmuş..
Tabi söylediğim ona çare değil, genel. Ama "kaporta" servisi de nasıl teslim ediyor aracı o şekilde, görmedilerse de söyleyince ücretsiz halletmeleri gerek.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Katılıyorum..özel servismiydi acaba?

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Görmemişler herhalde bide düzeltilen yere uzak bakmamışlar