Krom Çıta Hakkında;

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Krom çıtada kesinlikle S-Dizayn markasını tavsiye ederim. Aynı orijinali gibi kalın kalın ve 3 boyutlu güzel bir tasarımı var.

• Beğen
Tepkiler: Muhammet036

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Ben aldığımda omsa-line 350tl s-dizayn ise 500-600tl civarındaydı. Şimdi n11'den baktım s-dizayn ve omsa-line aynı fiyat 495tl. Yukarıdaki mesajımda 3 boyut detayından bahsettim. Bu üç boyut farkını bilseydim o zaman da s-dizayn tercih ederdim. Ayrıntılar tecrübe etmeden anlaşılamıyor malesef😊

S-Dizayn Opel Astra J SD Krom Cam Çerçeve Seti 12 Prç 2012 Üzeri 828,45 TL yerine 496,08 TL

Satıcı S-dizayn'nın kendisi... Yine de doğru ve sağlam ürünün eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığından emin olmak gerekir...

S-dizayn sitesinde de aynı fiyat bu arada...

Uygulamasından da bahsetmiştim önceki mesajımda, para verip bir de hatalı işi teslim almaktansa, kendi hatalarımı izlemeyi tercih ederim😊😊

Hatasız montaj da artık becerinize, hassas çalışmanıza, özen göstermenize bağlı...

• Beğen

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş dediğiniz gibi iyi marka ve iyi uygulama her zaman fark atar önerilerinizi dikkate alacağım tekrardan çok sağ olun 😊

• Beğen
Tepkiler: omeroz

EminHoca

Kayıtlı Kullanıcı
32-Isparta
Siteyi ziyaret et
Omsa Line taktırdım bayramdan önce, 400 TL'ye. Ürün kalite olarak kendini belli ediyor. İnternette ki 150-200 liralık ürünlerin dayanıklılığından şüpheliyim. Sonuçta yağmur, rüzgar, güneş gibi pek çok dış faktöre maruz kalacak. Kalitesiz bir şey alıp sonradan sıkıntı çekmeyin derim, sökmek istediğinizde araca daha çok zarar verebilir.

• Beğen

Muhammet036

Kayıtlı Kullanıcı
36-Kars
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle haklısınız bende o yüzden kararsız kalmıştım kalite şart 👍

• Beğen
Tepkiler: EminHoca