Koyu araçlar için Meguiar's Scratchx®

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Antalya Banio mağazasında gezerken Megiuars reyonunu gördüm ürünlerini internette ve forumumuzda sürekli görüyordum
Linkteki üründen aldım http://www.hepsiburada.com/liste/meguiars-scratchx-ince-cizik-ve-leke-cikarici/productDetails.aspx?productId=othrzg-10307&categoryId=20035740&SKU=OTHRZG-10307&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dothrzg-10307%26fh_lister_pos%3d14%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dmegiuars%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch#Gorseller
kendi aracım siyah olduğu için ufak tefek yüzeysel birkaç çiziğim vardı ürünü hemen uyguladım ve sonucu oldukça başarılı. Kapı içlerindeki tırnak çiziklerini kaporta etrafindaki yüzeysel (derin olmaması kaydıyla) çizikleri ve beyaz boya damlacıklarını başarılı bir şekilde temizlerim, kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Ayrıca hare konusunda full performans  14alkiss ֜rünü 28 TL'ye aldım sanırım sitede biraz pahalı araştırma size kalmış :) ևiziksiz günler dilerim herkese...

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Koyu araçlar için Meguiar's Scratchx®

bravoo

different

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımda birkaç yerde ince,çok derin olmayan,güneş ışığı veya telefonun flaşını üzerine tuttuğumda görünen çiziklerim var. Aracım siyah olduğundan bazen gözüme çarpıyo. Bu üründan alsam derdime çare olur mu? Birde tam olarak uygulamasını nasıl oluyor. Ped almak gerekli mi bunun için? Elle amatör olarak uygulayabileceğim daha iyi bir ürün öneriniz var mı? ևok mu soru sordum  ;D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kendi sitesinde 36tl sizn aldığınız rakam gayet iyi  045thumbsup
Benim araç beyaz bende yapcam uygulama ilk fırsatta ve araştırıyorum sürekli.
Bu yüzden bir sey sorayim birde SWIRL X var hare gidermek icin sizin aldığınız ürün kusursuz bir şekilde tüm hareleri attı mı eger oyleyse scratch almak yeterli
Birde boya damlaciklari kil ile çıkmıyor mu bu ürün nasıl çıkardı  ???

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Kendi sitesinde 36tl sizn aldığınız rakam gayet iyi  045thumbsup
Benim araç beyaz bende yapcam uygulama ilk fırsatta ve araştırıyorum sürekli.
Bu yüzden bir sey sorayim birde SWIRL X var hare gidermek icin sizin aldığınız ürün kusursuz bir şekilde tüm hareleri attı mı eger oyleyse scratch almak yeterli
Birde boya damlaciklari kil ile çıkmıyor mu bu ürün nasıl çıkardı  ???

Bende ikisi de var. Ancak swirl x ürünü scratch yanına gereksiz kalıyor, hiç kullanmıyorum pek çok işimi scratch ile hallediyorum. ֜rün hem aşındırıcılı hemde parlatıcılı o nedenle boya damlacıklarını sökebildi. Ben bir hata yapıp boya damladını ilk alkolle çıkarmayı denedim, çıkarıyordu ama o bölge matlaşıyordu parlaklık ölüyordu. Sonra scratch sürdüm oralara eski haline döndü parlaklığı.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Bende ikisi de var. Ancak swirl x ürünü scratch yanına gereksiz kalıyor, hiç kullanmıyorum pek çok işimi scratch ile hallediyorum. Ürün hem aşındırıcılı hemde parlatıcılı o nedenle boya damlacıklarını sökebildi. Ben bir hata yapıp boya damladını ilk alkolle çıkarmayı denedim, çıkarıyordu ama o bölge matlaşıyordu parlaklık ölüyordu. Sonra scratch sürdüm oralara eski haline döndü parlaklığı.

Hımm fikir açısından iyi oldu benim için.
Peki aşındırma miktarı nasıl? Ultimate compound un çok agresif bir aşındırıcı olduğunu söylemişti sayın NumberZOne

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
Hımm fikir açısından iyi oldu benim için.
Peki aşındırma miktarı nasıl? Ultimate compound un çok agresif bir aşındırıcı olduğunu söylemişti sayın NumberZOne

Tam oranını bilmiyorum ama en alt seviyelerde, öyle çok aşındırıcı değil

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan, banio da hala meguiars reyonu varmı? şampuanım bitti almam lazım.