kombi tavsiyesi

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ev aldım hayırlısıyla. kombi taktıracağım. hangi markayı önerirsiniz?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun.
kullandığım için vaillant öneririm.çok başarılı malzemesi var.sessiz çalışıyor ve ekonomik.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Viessman

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch da çalıştığım için bosch düşünüyorum. ama vaillant da iyi diye duymuştum.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bosch ta çalışıyorsan kardeşim genelde markalar kendi personellerine indirim yapar bildiğim kadarıyla daha makul fiyata alabilirsin gibi...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ben de öyle düşünüyorum. bakacaz artık.
gerçi ısıgrubu bizden ayrıldı eskisi gibi personele satış yok ama tanıdıklar vasıtasıyla yaparız bişeyler.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat uygun olsun dersen Ariston, ,Bosch marka istersen Bosch classic serisi, kalite olsun istersen Vailant.Çift esanjörlü bir model tercih edersen iyi olur.Kombi iç mekana takılacaksa ( bacalı tip ) mutlaka sessiz çalışna bir model olmalı.Tesisat ve petek adedi (metretül olarak) kurtarıyorsa mutlaka yoguşmalı takmanı öneririm.Gerçekten verdiğin farkı çıkartıyor.

Kombi satıcısı mısın dersen Hayır, 15 gün önce yeni satınaldıgım ev için Kombi almıştım, o zaman araştırdım.Bursa da servis yogunlugu, fayda/maliyet oranı en yüksek olan Ariston kombi tercih ettim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Fiyat uygun olsun dersen Ariston, ,Bosch marka istersen Bosch classic serisi, kalite olsun istersen Vailant.Çift esanjörlü bir model tercih edersen iyi olur.Kombi iç mekana takılacaksa ( bacalı tip ) mutlaka sessiz çalışna bir model olmalı.Tesisat ve petek adedi (metretül olarak) kurtarıyorsa mutlaka yoguşmalı takmanı öneririm.Gerçekten verdiğin farkı çıkartıyor.

Kombi satıcısı mısın dersen Hayır, 15 gün önce yeni satınaldıgım ev için Kombi almıştım, o zaman araştırdım.Bursa da servis yogunlugu, fayda/maliyet oranı en yüksek olan Ariston kombi tercih ettim.
hayırlı olsun berker abı evın gule gule otur :)
vıesman tercıh edın cıf ejanjörlu sunu cok sessız calısıyor bızım fabrıkada 3,4 kışıde var almişlar cok memnunlar bende boshc var 2004 almiştık o zamakı teknololjı tabı bıraz sesli calısıyor balkonda bır tek 2 sene önce bakım yaptırdım gazı bıttmıştı başka buyuk arıza göstermedı maşallah :)