karter koruma fiyatı? faydası? zararı?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karter koruma taktıran arkadaşlar ne kadar ücret ödedi acaba? malzeme + işçilik? adı üstünde karteri alttan gelecek darbelerden koruyor ama bazı yerlerde kaza anında motor bloğunun yere düşmesini engelleyerek yaşam alanına daha çok zarar verdiğini okudum.?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: karter koruma fiyatı?

bana 120 tl ye patlamıştı ağustosta.şuan aydın surtaşta bir kampanya var carbon clean + karter koruma ve lastiklere nitrojen 150 tl.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: karter koruma fiyatı? faydası? zararı?

çoğu kişi aracı alırken ücretsiz yaptırdı.Sonradan taktıran arkadaş varmıydı yahu ?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de onu merak ettim acaba benim gibi teslimde almayıp sonradan yaptıran varsa kaça yaptırdı? yada yaptırmayan varsa neden yaptırmadı? belki benim gibi bi kaç gariban vardır teslimde almayan.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

hllb link' Alıntı:
ben de onu merak ettim acaba benim gibi teslimde almayıp sonradan yaptıran varsa kaça yaptırdı? yada yaptırmayan varsa neden yaptırmadı? belki benim gibi bi kaç gariban vardır teslimde almayan.

O garibanladan birisi de benim. Aracıma yaptırmadım. Şu sıralar düşünüyorum yaptırsam mı diye ama bence bu işin rayici 80TL (işçilik dahil) gibi.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracı teslim alırken hediye olarak almıştım
ancak karteri koruma amaçlı olduğu için çok yararlı
Allah korusun aracın altı yere vs sürter problem olur
hem yağmur, çamur vs ye karşı aracın ön alt tarafını da korumuş oluyor
ben pek dezavantajını görmedim, öyle ağır birşey de değil zaten

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hadi 100tl olsun, ama şimdi servise sorsam en az 150tl der. acaba hemen yaptırmıyayım da bi kampanya falan mı beklesem? nasılsa bi ara bakıma gelen araçlara karter koruma kampanyası vs yaparlar. bide ne kadar faydalı ne kadar zararlı? faydası var evet ama acaba zararı faydasından büyük mü asıl merak ettiğim o.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Hllb,
hllb link' Alıntı:
hadi 100tl olsun, ama şimdi servise sorsam en az 150tl der. acaba hemen yaptırmıyayım da bi kampanya falan mı beklesem? nasılsa bi ara bakıma gelen araçlara karter koruma kampanyası vs yaparlar. bide ne kadar faydalı ne kadar zararlı? faydası var evet ama acaba zararı faydasından büyük mü asıl merak ettiğim o.

Sn. Hllb,

Siz sanırım Ankara'da yaptırmayı düşünüyorsunuz bu uygulamayı? Ben servisimden bir fiyat talep edeceğim yakın zamanda ama...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Hllb,[quote author=hllb link=topic=788.msg13766#msg13766 date=1299701059]

Sn. Hllb,

Siz sanırım Ankara'da yaptırmayı düşünüyorsunuz bu uygulamayı? Ben servisimden bir fiyat talep edeceğim yakın zamanda ama...
[/quote]
evet ankaradayım, sözde ayın 25inde gelecek aracım ozaman ben de sorcam kaça takarsınız diye 60-70 derlerse taktırım heralde ama 150  civarı derlerse bi kampanya vs. gibi bişey denk geldiğinde taktırırım

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insignia forumda böyle bir konu olmuş.. http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=467.0
servise taktırmayı düşünüyorsanız ilk bakımınızı bekleyin derim. çünkü ilk bakım ücretlerinde %20 dolayında indirim yapıyorlar genelde. en azından bana öyle söylediler. karter muhafazasıda arada indirime girer..