İzmir Araç Bakım Yardımı!!!!

yobocop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 Opel Vectra A sahibiyim. Aracım için periyoodik bakım düşünüyorum. Bana uygun fiyat verecek ve iyi bir yer arıyorum.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederim.

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.sanayi sitesi vakıf bank yanında egeliler car hospitaL... ordan fiyat alabilrsiniz bizim yan komşumuz size yardımcı oLurlar..

ulas1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bornova'da da Koçtaş'ın arkasında Egeli Opel var.Ben hep oraya giderim İzmir'de.Tavsiye ederim,işinin ehli ustalardır.Başka servislere gitmedim hiç İzmir'de.

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba izmirde teknik servis konusunda cok araştırdım.. ilk arabam opel frontera idi sonra başka araba şimdi ise yine opel frontera aldım... arac 3.2 olunca ve daha önce servis konusunda yasadıgım olumsuzluklardan dolayı detaylı bir araştırma sonucunda 3 SANAYİNE merkez opel de MUSTAFA ustayı tavsiye ederim aractan hem cok iyi anlıyor hemde gereksiz hicbir parçayı değiştirmiyor...ben ustaya parca fiyatlarını araştıralım ben uygun bulursam kendim alayım siz bulursanız siz alın dedim.. tamam dedi... aracımın triger seti ve set değişmişken devirdaimide değiştirililmesini ayrıca bujilr yag filitresi felan derken.... tabiki izmirde bu parcalar neredeyse 1500 tl yi buluyor.. ustam bana sen araştırıyorsun dedi ben senden 150 tl işcilik alırım dedi parcaları benim bulmamı istedi.. zaten işim gereğide istanbul baglantılarımı devreye sokarak aracımın triger seti (3 parca) .170 tl devirdaim 170 tl hava filitresi 15 tl yag filitresi 10 tl 6 buji 70 tl ön arka 8 parca balata 130 tl istanbuldan getirterek cok uygun fiyata bakımını yaptırdım..sizlere tavsiye 3 sanayide MERKEZ OPEL DEN mustafa usta ile gorusmeniz...bende size bu konuda yardımcı olabilirim...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben Karabağlar'daki Ege Güven'e gidiyorum.

yağız efe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam benim çocukluk arkadaşım var.izmirin en iyi opel servisinde motor ustalığı yapıyordu.şimdi ayrıldı kendi yapıyor.istersen çok uygun fiyata hallettirebiliriz 2.sanayide.eğer ilgileniyorsan tel.0532 504 51 58

N.Tolga

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben aracımı İzmir ' de Üçler Oto Servis 'e götürüyorum hem servis danışmanları olsun hem ustaların ilgi ve alakası yeterince memnun kalıyorsunuz.Dilerseniz forumdan mesaj atarsanız size de yardımcı olmaya çalışabilirim.

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN