Hirsızlık Önleme Sistemi

Serkan Ünlü

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bugün aracımda bir sorunla karşılaştım araştırma yaparken forumu keşfettim çok güzel bir uygulama yapmıssinjz yapanların eline saglık. Sorumada gelecek olursak 2014 opel astra j kasa edition paket aracım var bugün çaliştirmak istedıgimde servis hirsiz önleme sistemi diye bir uyarı çiktı araç çalişmadi internetden arastirarak aracı çalistirdim sonunda bu özellik neden açılmiş olabilir bide akü tasarruf modu etkin diye bir uyarida verdi böyle bir sorunla karşilasan oldu mu arkadaşlar.

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, umarım işinize yarar. Hırsızlık önleme sistemi anahtarınız sustalı tip ve tam açık değilse görevi gereği devreye girer. Aracı çalıştırmandan önce anahtarın tam açık olduğundan ve pilinin sağlam olduğundan emin olun.
Akü taşıma modu dışında aktif değil ve tasarruf uyarısı var ise aracınız stop halimdeyken çalışan örneğin teyp vs. açıksa veya her hangi bir elektrik kaçağı varsa bir süre sonra aküyü tamamen bitirmemek için tasarruf modu aktif olur, aracı çalıştırdıktan sonra pasif konuma geçer, sürekli tekrar ediyorsa aküyü ölçtürmenizi ve aracı kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Hırsızlık önemli sistemi hakkında

Akü ile alakalı (Taşıma modu)

Serkan Ünlü

Kayıtlı Kullanıcı
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, umarım işinize yarar. Hırsızlık önleme sistemi anahtarınız sustalı tip ve tam açık değilse görevi gereği devreye girer. Aracı çalıştırmandan önce anahtarın tam açık olduğundan ve pilinin sağlam olduğundan emin olun.
Akü taşıma modu dışında aktif değil ve tasarruf uyarısı var ise aracınız stop halimdeyken çalışan örneğin teyp vs. açıksa veya her hangi bir elektrik kaçağı varsa bir süre sonra aküyü tamamen bitirmemek için tasarruf modu aktif olur, aracı çalıştırdıktan sonra pasif konuma geçer, sürekli tekrar ediyorsa aküyü ölçtürmenizi ve aracı kontrol ettirmenizi tavsiye ederim.

Hırsızlık önemli sistemi hakkında

Akü ile alakalı (Taşıma modu)
Teşekkür ederim şuan için arıza düzeldi ama yinede tedbiren bir elektirikciye gidip aküyü ölçtürçem.