Excellence/ Innovation

ÇınarD

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba, soruyu hangi başlığa soracağımı bilemediğim için buraya yazmaya karar verdim. 2020 Crossland x excellence dizel otomatik aldım. Fakat MyOpel'e aracın şasi numarasını girince model kısmında "Crossland Innovation" şeklinde çıkıyor. Excellence ve innovation farklı paketler diye biliyorum. Başka bir tanıdığımda enjoy paket var onda direkt enjoy yazıyor. Birkaç yer innovation özel seri dedi ama bayi özellikle özel seri olmadığını söyledi. Excellence paket alan arkadaşlar sizde de MyOpel'e girdiğinizde aynı durumla karşılaşan var mı? Excellence mı yazıyor innovation mı?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Innovation özel seri diye hatırlıyorum. Geçtiğimiz aylarda bir süre satıldı..

• Beğen
Tepkiler: mtiryaki

ÇınarD

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Cevabınız için teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: mtiryaki

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Donanım paketi isimleri ülkeden ülkeye farklılık gösterebildiğinden bu tip karışıklıklar olabiliyor.

Önemli olan ruhsatta yazan bilgiler ve bu bilgilerin aracın donanımlarını doğru olarak belirtiyor olması.

Sedat Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, soruyu hangi başlığa soracağımı bilemediğim için buraya yazmaya karar verdim. 2020 Crossland x excellence dizel otomatik aldım. Fakat MyOpel'e aracın şasi numarasını girince model kısmında "Crossland Innovation" şeklinde çıkıyor. Excellence ve innovation farklı paketler diye biliyorum. Başka bir tanıdığımda enjoy paket var onda direkt enjoy yazıyor. Birkaç yer innovation özel seri dedi ama bayi özellikle özel seri olmadığını söyledi. Excellence paket alan arkadaşlar sizde de MyOpel'e girdiğinizde aynı durumla karşılaşan var mı? Excellence mı yazıyor innovation mı?
Bende de aynı durumvar. Aracım Excellence paketi ama, MyOpel de innivation yazılı.
Bende innivation'u özel seri diye biliyordum ama, şunuda biliyorum, özel seride arka koltuklar kızaklı, Usb girişi 2 adet, ama Excellence paketinde Usb tek, arka koltuklar kızaklı değil.
Aracın bilgileri Excellence paketine uyuyor.
Özel serilerdeki özellikler Excellence paketine göre farklılıkları var.

GUERKAN

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Bende de aynı durum var, Ruhsatta 2020 Edition Explorer, myOpel de 2021 Grandland Innovation, Mirror Light Sensitive paket diye geçiyor.
sahibinden.com da meraktan bakıyorum. 2020 modelde edition explorer diye ilan başlığı yok, innovation var mesala.