Bir sorum olacaktı

ertugrulkose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MErhaba ben bundan 1 hafta önce 1997 model vectram ile bir kaza yaptım ilk defa vectra kullanıyorum zaten alalıda 2 hafta oldu. Sağ çamurluk Sağ sinyal far değişti Kaportada da ve sağ kapıda da ezik vardı bunları ben yaklaşık 1 milyara yaptım sizce bu rakam normal mi yok sa fazla mı vermişim H bu arada arabayı da 11 milyara almıştım ;)

vuslat aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba ben bundan 1 hafta önce 1997 model vectram ile bir kaza yaptım ilk defa vectra kullanıyorum zaten alalıda 2 hafta oldu. Sağ çamurluk sağ sinyal far değişti kaportada da ve sağ kapıda da ezik vardı bunları ben yaklaşık 1 milyara yaptım sizce bu rakam normal mi yok sa fazla mı vermişim h bu arada arabayı da 11 milyara almıştım ;)

biraz fak var aslinda arkadaşim bende aracimi arka soldan ayni şekilde vurdum ve ayni arka çamurluk kompile sol sinyal ve saç tamamen değişti arka sol amortisörler değişti boya falan bna maliyeti işçilik dahil değil 850 İŞÇLİK KENDİMİZDEN :)

ertugrulkose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz fak var aslinda arkadaşim bende aracimi arka soldan ayni şekilde vurdum ve ayni arka çamurluk kompile sol sinyal ve saç tamamen değişti arka sol amortisörler değişti boya falan bna maliyeti işçilik dahil değil 850 İŞÇLİK KENDİMİZDEN :)

aaaaa ne kadar ucuz ya niye böyle yaa :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aaaaa ne kadar ucuz ya niye böyle yaa :(
Üzülme senin fiyat normal. Tamir fiyatları ilden ile değişiyor. Benim Ankara'da 250 TL fiyat aldığım boya işlemine İzmir'de 600-750 TL arası fiyat verdiler. Kapı merkezi kilit otomatiğine İzmir'de iki katı fiyat verdiler. İzmir'de hayat daha pahalı. Eskiden İzmir için emekli cenneti derlerdi ama artık değil. O nedenle ben acil olmayan onarımlarımı Ankara'ya gittiğimde yaptırıyorum.

vuslat aygün

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet aslında ilden ile farklılık gösterebilir.

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sana yapılan fiyatlandırma izmir için normal arkadaşta aynı yerlerde hasar yaratmıştı 1250 tl ye mal etmişti

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
savaş abi doğru diyo ankarada 500 e filan yaptırılabilirdi

ertugrulkose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arabayı 11 milyara aldım ben opellerin piyasasını bilmiyorum 11 milyar normalmi 97 vectra GL için